SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti díky Sandře Rosové přináš exkluzivní soutěž o její nové CD, které se jmenuje “Je čas jít dál” a obsahuje rádiové hity “Čas” a “Stůj”. Jako speciální bonus získají tři z vás k elektropopové výhře ještě 3D plakát se speciálními brýlemi.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKámoška ti díky Sandře Rosové přináš exkluzivní soutěž o její nové CD, které se jmenuje “Je čas jít dál” a obsahuje rádiové hity “Čas” a “Stůj”. Jako speciální bonus získají tři z vás k elektropopové výhře ještě 3D plakát se speciálními brýlemi. Nenech si utéct jedinečnou příležitost, která už se nemusí opakovat! Nové album je právě v prodeji, takže se jedná o žhavou novinku.

Sandra Rosová přichází se skvělým albem, ke kterému ještě dostaneš unikátní 3D plakát!

Jsem jen prostředníkem mezi autory hudby, textů a mé osobní reality. Tu desku jsem neudělala já, ale můj život.

Sandra Rosová jde dál

Talentová zpěvačka vydává nové album, která má doopravdy co nabídnout. Sandra na sobě tvrdě maká a je to znát! V album jsou promítnuty poslední dva roky jejího života.  Nevyniká ale pouze ve zpěvu, úspěch sklízí i v módním průmyslu. Pokud se chceš o Sandře a její hudbě dozvědět víc, určitě si přečti exkluzivní rozhovor, který pro tebe Kámoška přichystala.

O co se hraje?

Tři z vás vyhrají nové CD Sandry Rosové v limitované edici, jehož součástí je i velký 3D plakát a speciální brýle. Iluze zhmotněného obrazu je opravdu dokonalá. Poslechni si úžasnou hudbu a užij si k tomu ještě hromadu zábavy! Album vybočuje z toho, co z české hudební scény znáš!

Tato atraktivní soutěž končí už 19. 9. 2010, takže neváhej ani chvilku a pusť se do toho.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Jana Flegrová – CD s 3D bonusem
Tereza Sivoková – CD s 3D bonusem
Miluše Kyptová – CD s 3D bonusem

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář