SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem HER BEAUTY přináší exkluzivní soutěž o americký lesk Lip Seduction. Díky speciálnímu složení dosáhneš snadno efektu plných, dokonale hydratovaných a opravdu přitažlivých rtů! To vše bez injekcí a operačních zákroků.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem HER BEAUTY přináší exkluzivní soutěž o americký lesk Lip Seduction. Díky speciálnímu složení dosáhneš snadno efektu plných, dokonale hydratovaných a opravdu přitažlivých rtů! To vše bez injekcí a operačních zákroků. Na vývoji lesku Lip Seduction se podílel i známý holywoodský vizážista Darrell Redleaf, jenž spolupracuje s takovými hvězdami jako je Scarlett Johansson či Cameron Diaz. Ještě váháš?

Lesk na rty Lip Seduction se může snadno stát tajnou zbraní každé ženy, která touží po plných a atraktivních rtech.

Lesk na rty Lip Seduction se může snadno stát tajnou zbraní každé ženy, která touží po plných a atraktivních rtech.

Lip Seduction pro tvou krásu a jeho touhu

Příjemný účinek lesku na rty Lip Seduction si užívají náročné ženy po celém světě. Díky kyselině hyaluronové, jenž tvoří jednu ze základních složek, budou tvé rty plné krásy. Po nanesení lesku ucítíš jemné brnění a prakticky za chvilku už na vlastní oči poznáš znatelný rozdíl! Tajemství účinku Lip Seduction spočívá v dokonalé kombinaci vyživujících látek. Tvé rty budou plnější, zdravější a získají skvělou barvu. Mnoho z nás touží po rtech k zulíbání, ale z injekcí či jiných radikálních zákroků se nám třesou kolena. Lip Seduction je cenově dostupné, rychlé a v neposlední řadě hlavně funkční řešení. Svůj vzhled můžeš změnit nanesením pouze jemné vrstvy tohoto kouzelného lesku na rty.

Praktický bezbarvý lesk

Praktický bezbarvý lesk

Světlerůžový odstín je decentní

Světlerůžový odstín je decentní

Višňově červená probouzí vášně

Višňově červená probouzí vášně

O co se hraje?

Pro tři z vás přichystal internetový obchod HER BEAUTY lesk na rty Lip Seduction dle vlastního výběru. Soutěž končí už 6. června 2011, takže neváhej ani chvilku a pusť se do toho. Od možnosti vyhrát tě dělí pouze jediný krok.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Jana Litošová – lesk na rty Lip Seduction
Taťána Zítková – lesk na rty Lip Seduction
Alena Thossová – lesk na rty Lip Seduction

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář