SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci s e-shopem Novákosmetika.cz přináší atraktivní soutěž o kvalitní kosmetiku na přírodní bázi zahrnující produkty pro péči o obličej, tělo a jeho dekoraci. Tři z vás mají šanci vyhrát kosmetické balíčky, které garantují šetrnou péči o vaši krásu a dlouhotravající účinky.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKámoška ti ve spolupráci s e-shopem Novákosmetika.cz přináší atraktivní soutěž o kvalitní kosmetiku na přírodní bázi zahrnující produkty pro péči o obličej, tělo a jeho dekoraci. Tři z vás mají šanci vyhrát kosmetické balíčky, které garantují šetrnou péči o vaši krásu a dlouhotravající účinky. Vyzkoušet nové přípravky a sílu přírody na vlastní kůži stojí za to. Tak zbytečně neváhej, protože kvalitní španělskou kosmetiku Leydi-Bait můžeš vyhrát i ty!

Kvalitní kosmetika je základ hezkého vzhledu, zdraví a spokojenosti. Seznam se s obchodem, který si tuto skutečnost velmi dobře uvědomuje.

Kvalitní přípravky jsou základ krásy a spokojenosti. Seznam se s obchodem, který si tuto skutečnost uvědomuje.

Vyzkoušej nepoznané!

Vyznat se v množství kosmetických přípravků není zrovna jednoduché. Vybrat pak ještě ty doopravdy kvalitní, to už je opravdový oříšek pro každou dívku či ženu! Internetový obchod Novákosmetika.cz přináší kvalitní kosmetické produkty renomovaných značek. Využití přírodních složek je 100% zárukou šetrné péče a maximální učinnosti. Seznam se například se značkou Leydi-Bait, která ve svých přípravcích kompletní péče hojně využívá rostlin, výtažků z kaviáru, včelí mateří kašičky a dalších blahodárných látek. Nech vyniknout svou krásu s novou kosmetikou, jenž stojí za vyzkoušení.

O co se hraje?

Pro tři z vás jsou připraveny exkluzivní kosmetické balíčky značky Leydi-Bait, které exkluzivně pro server Kámoška sestavil internetový obchod Novákosmetika.cz. Pokud stále ještě váháš, podívej se na detail toho, co může být již brzy tvoje.

1. cena

1. cena

2. cena

2. cena

3. cena

3. cena

1. cena – Odličovací mléko pro citlivou pleť se silným účinkem, které jemně odstraňuje nečistoty z pleti + Hydratující krém, který hydratuje do hloubky, zvyšuje obranyschopnost pleti a udržuje její přírodní rovnováhu.

2. cena – Oční stíny* v sedmi barevných dvojkombinacích pro všechny typy pleti. Lehce se nanášejí a na víčkách zanechávají jemnou a stejnorodou vrstvu s dlouhotrvajícím účinkem + Dlouhotrvající a rychleschnoucí řasenka s vitamíny.

3. cena – Velmi kvalitní lak na nehty*, který díky vysoce odolnému složení vydrží déle a vytváří souvislý hladký povrch bez rýh + Odlakovač na bázi oleje s vitamínem F a bez obsahu agresivních složek.

*Nabídka platí pro aktuálně dostupné barevné odstíny.

Jedinečná šance

Pokud se chceš zúčastnit soutěže o tyto atraktivní ceny, stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku. Tato soutěž končí už 31. 10. 2010, takže neváhej ani chvilku a pusť se do toho.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherci soutěže

1. cena – Martina Filáková
2. cena – Anna Novotná
3. cena – Šárka Pakostová

Výherkyním gratuluji. Vaše Kámoška.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář