SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Myslíš si, že neumíš kreslit a jen tak se to nenaučíš? Stránky Kámoška.cz ti ve spolupráci s ateliérem Witchcraft přináší exkluzivní soutěž o kurz kreslení, na kterém se přesvědčíš, že i z tebe může být malíř za víkend. Díky tzv.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA - Myslíš si, že neumíš kreslit a jen tak se to nenaučíš? Stránky Kámoška.cz ti ve spolupráci s ateliérem Witchcraft přináší exkluzivní soutěž o kurz kreslení, na kterém se přesvědčíš, že i z tebe může být malíř za víkend. Díky tzv. kreslení “pravou” mozkovou hemisférou se každý člověk dokáže naučit kreslit během pouhých dvou dnů! Nepotřebuješ žádný talent, nebo speciální předpoklady. Neváhej a pusť se do soutěže o kurz kreslení zdarma – sama si vybereš vhodný datum a město z nabízených termínů.

Nevěříš, že se dokážeš během pouhých dvou dnů tak zlepšit? Kurz kreslení "pravou" mozkovou hemisférou můžeš nyní vyhrát!

Nevěříš, že se dokážeš během dvou dnů tak zlepšit? Kurz kreslení "pravou" mozkovou hemisférou můžeš nyní vyhrát!

Co je kreslení “pravou” mozkovou hemisférou?

Na kurzu se naučíš vnímat, tvořit a v neposlední řadě hlavně objevovat neuvěřitelné možnosti tvého mozku. Kurz pod vedením Pavly Macháčkové však není pouze o kreslení, což sama rychle zjistíš. Díky obrázkům a příjemné atmosféře poznáš nejen nové lidi s dobrou náladou, ale zároveň získáš odlišný pohled na plnohodnotný a radostnější život. Oproti jiným kurzům se v tomto případě naučíš chápat i další souvislosti. Vše, co si osvojíš, dokážeš převést i do běžného dne. Nauč se vidět novým způsobem!

O co se hraje?

Jedna z vás může vyhrát kurz kreslení “pravou” mozkovou hemisférou zcela zdarma. Veškeré detaily týkající se kurzu najdeš zde. Sama si vybereš vhodný termín a město, kurzy se pořádají po celé ČR. Nemusíš se bát, že nebudeš mít kvůli práci či škole čas – kurzy se konají vždy o víkendu. Uvidíš, že na konci lekce sama sebe překvapíš tím, co se ti povedlo nakreslit. Více informací o metodě kreslení „pravou“ mozkovou hemisférou, termínech a místech konání nalezneš na www.witchcraft.cz.

Tato unikátní soutěž končí už 23. ledna 2011. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Od možnosti vyhrát tě dělí pouze jediný krok.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Adéla Nekvasilová – Kurz kreslení “pravou” mozkovou hemisférou

Výherkyni gratuluji. Vaše Kámoška.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář