SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráce se stránkou Ideální dárek přináší atraktivní soutěž o dárkový set Zdravé tělo i duše. V této luxusní dárkové krabičce se ukrývá katalog služeb a zboží, ze kterých si sama vybereš to, co tebe či obdarovaného nejvíc potěší. Nabídka obsahuje až 15 různých možností, takže je opravdu o co soutěžit.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKámoška ti ve spolupráce se stránkou Ideální dárek přináší atraktivní soutěž o dárkový set Zdravé tělo i duše. V této luxusní dárkové krabičce se ukrývá katalog služeb a zboží, ze kterých si sama vybereš to, co tebe či obdarovaného nejvíc potěší. Nabídka obsahuje až 15 různých možností, takže je opravdu o co soutěžit. Neváhej a vyhraj pod stromeček ideální dárek bez kompromisů.

Vyhraj ideální dárek, který je radost rozbalit! Vánoce, na které jen tak nezapomeneš, jsou tady.

Vyhraj ideální dárek, který je radost rozbalit! Vánoce, na které jen tak nezapomeneš, jsou tady.

Vánoce, na které nezapomeneš

Taky se nemůžeš rozhodnout, čím potěšíš své blízké a milované pod vánočním stromečkem? Vybrat to správné překvapení za fajn cenu je někdy pořádný oříšek, a proto je tu ideální dárek, který je radost rozbalit. Stačí si pouze vybrat jeden z několika tematicky zaměřených Dárkových setů. Na své si přijde prakticky každý! Darovat můžeš relaxaci, výlet za poznáním či extrémní zážitek na celý život. Originální balení navíc obsahuje milé překvapení, tak neváhej a koukni na ideální dárek pro každého.

O co se hraje?

Jedna z vás může vyhrát Dárkový set Zdravé tělo i duše, ve kterém najdeš například thajskouči medovou masáž, ledové polarium, solnou infrasaunu, luxusní fitness, kosmetiku, masáž drcenými minerály, relaxaci, lekce zábavného cvičení a mnohem víc. To už za zaslání odpovědi na jednoduchou soutěžní otázku stojí, no ne?

Tato vánoční soutěž končí už 30. listopadu 2010.  Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Od možnosti vyhrát ideální dárek tě dělí pouze jediný krok.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Viktorie Kmínková

Gratuluji. Vaše Kámoška.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář