SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Ve spolupráci s centrem Svět zdraví přináším exkluzivní soutěž o dárkový certifikát, díky kterému upravíš váhu bez hladu, počítání kalorií a jo-jo efektu. Chceš mít kontrolu nad svou váhou?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Co je komplexní nutriční typologie?

Jedná se o unikátní diagnostickou metodu centra Svět zdraví, díky které můžeš přirozeně a hlavně trvale zhubnout. Každý člověk je úplně jiný a tato metoda je skvělým důkazem toho, že to, co dokonale vyhovuje jednomu, může druhému akorát zničit zdraví. Díky poukazu na tebe čeká kombinace 7 nutričních směrů od čínského lékařství po nejnovější objevy moderního lékařství. Dozvíš se vše důležité o svém těle, získáš dietní jídelníček a díky individuálnímu přístupu konečně získáš kontrolu nad svojí váhou.

Jídelníček Svět zdraví

O co se hraje?

Jedna z vás má možnost vyhrát dárkový certifikát Nutriční typologie v hodnotě 4 800 Kč. Platnost poukazu je do 31. 12. 2012. Více informací o službě najdeš přímo na stránkách Svět zdraví.

Soutěž končí už 18. listopadu 2012. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Michaela Parlíková

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Petra

    Komplexní nutriční typologie – je to teď všude. Tady je rozhovor, který zní zajímavě http://www.fitporadce.cz/nutricni-typologie.html
    No jo, ale máte už někdo nějaké praktické zkušenosti? Není to nakonec zase jen o dalších zázračných pilulkách?