SOUTĚŽ BYLA UKONČENAPsi nejmenších plemen hodně lidí odsuzuje, ale jejich majitelé moc dobře ví, že i v malém vzrůstu se ukrývá velká osobnost. Máš doma jorkšíra, čivavu, mopsíka či třeba bišonka? Vyhraj pro něj granulky a kapsičky z nové řady PETIT.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ: Máš malého pejska? Vyhraj pro něj luxusní dobroty z řady PETIT od Brit!

PETIT: Small in size, big in mind

Nejmenší plemena psů jsou čím dál tím víc populární a není se čemu divit. Malí psíci mají hromadu energie, specifickou osobnost a v neposlední řadě se do nich člověk velmi snadno zamiluje. Jejich organismus se však vyznačuje velmi vysokými nároky na kvalitu krmiva, protože například denní dávka granulí je co do hmotnosti relativně malá. Tyto individuální potřeby řeší nově Brit s komplexním výživovým programem pro nejmenší plemena: řadou PETIT.

Výživa bez kompromisů

Jednotlivé granule z řady PETIT jsou doopravdy ušity na míru nejmenším plemenům psů. Mají speciální velikost, obsahují vysoký podíl masa i energie a vyznačují se vysokou stravitelností. Jejich součástí jsou i další komponenty zlepšující kondici a kvalitu srsti. Řada PETIT je energicky velmi bohatá a obsahuje účinné látky pro podporu srdeční činnosti, dlouhodobou antioxidační ochranu organismu, zdravý chrup a celkovou vitalitu. Má tvůj chlupatý miláček hodně mlsný jazýček? Krmiva značky PETIT jsou velmi pestrá, takže uspokojí i hodně vybíravé pejsky.

Jaký je rozdíl mezi čivavou a bernardýnem?

Řada PETIT je učena pro již zmíněné jorkšíry, čivavy, mopsíky, bišonky a další malá plemena. Nutriční specialista, Ing. Martin Kváš, vysvětluje jejich specifické výživové potřeby: „Toy plemena psů se dožívají zhruba dvou až třínásobného věku než velcí psi, a proto potřebují funkční krmivo na ochranu oběhového aparátu, podporu vitality a zdraví chrupu i kloubů. Malí psi mají velmi krátký trávicí trakt a malé rozměry žaludku. Přitom mají vysoké nároky na energii. Proto vyžadují krmiva vyrobená ze surovin nejvyšší kvality a s vysokým obsahem masa. Krmiva by měla obsahovat málo obilovin – low grain, nebo být bez obilovin zcela – grain free.“ Kromě specifické anatomie vyžadující individuální přístup k výživě, bývají tito psi nároční na péči o srst. Proto je i její kvalita dalším stupněm lásky k nejmenším čtyřnohým miláčkům.

O co soutěžíme?

Celkem na 5 z vás čeká luxusní balíček PETIT, ve kterém najdou suché krmivo řady PETIT o hmotnosti 1,5 kg a kapsičku. Granulky pokrývají spektrum esenciálních aminokyselin, nezbytných pro výživu svalů a správné fungování organismu. Kapsička je zase obohacena o lososový olej pro vysoce lesklou a zdravou srst. Díky šťavnatosti, chuti a skvělé vůni je kapsička opravdovou lahůdkou pro každého malého hafana. Soutěž končí již 20. srpna 2014, výhry zašleme doporučeně ještě tentýž týden.

PETIT

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže. Stačí pouze správně zodpovědět soutěžní otázku.

Výherkyně soutěže

Simona Vacková
Zdeňka Velebová
Michaela Buchtová
Denisa Homolková
Petra Macháčková

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář