SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Ve spolupráci s internetovým obchodem OdpadkovyKos.cz ti přináším exkluzivní soutěž o hodnotné dárky z ušlechtilých materiálů, které se budou vyjímat nejen u tebe doma, ale také pod vánočním stromečkem.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Moderní design a vychytané materiály

Moderní design a vychytané materiály

Znáš odpadkový koš jen jako smradlavý kyblík z hnědého plastu? Je čas seznámit tě s pestrou nabídkou moderních a designově povedených odpadkových košů všeho druhu. Obchod OdpadkovyKos.cz přináší hned několik kategorií, ve kterých najdeš nejen elegantní nerezové koše, ale také moderní bezdotykové varianty a k přírodě ohleduplné odpadkové koše na tříděný odpad. Barevná škála provedení ladí s každým vkusem, takže je úplně jedno, jestli hledáš nenápadný odpadkový koš na papír, nebo růžový odpaďák do koupelny. Pokud si myslíš, že tebe se nějaké odpadkové koše netýkají, tak věř, že ty sama za rok vyprodukuješ kolem 200 kg odpadu, který musíš před vyhozením do popelnice někam dát. Moderní odpadkový koš je garancí toho, že budeš mít smetí a hygienu pod kontrolou. Při správném výběru můžeš navíc snadno docílit stylového oživení interiéru. To už stojí za zamyšlení nad pořádným odpadkovým košem, navíc když zmíněný obchod nabízí dopravu zdarma u každého nákupu nejen koše, ale i dalšího zboží.

O co soutěžíme?

Tří z vás mají možnost vyhrát hodnotné ceny, které poskytl partner soutěže, internetový obchod OdpadkovyKos.cz. A o co přesně soutěžíme?

1. cena: Luxusní nerezový stojan na deštníky v ceně 2 575 Kč
2. cena: Moderní nerezový koš na papír v ceně 2 175 Kč
3. cena: Praktické nůžky na nehty 509 Kč

Ceny v soutěži

Soutěž končí už 4. prosince 2012. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

1. cena – Jitka Žižková
2. cena – Blanka Pincelová
3. cena – Šárka Krtičková

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář