SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Dara bags ti přináší atraktivní soutěž o kosmetickou taštičku, která je vhodná nejen na šminky, ale také jako kabelka na menší drobnosti. Najdeš odpověď na jednoduchou soutěžní otázku?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Kvalitní materiály a propracované detaily

Značku Dara bags založila v roce 2008 Darina Hubáčková s cílem přinést na trh kvalitní a designově neokoukané výrobky. Pokud se podíváš na její nabídku na Fler.cz, rychle se přesvědčíš o tom, že každá kabelka či taška je vyladěna s maximální pečlivostí. Právě detaily a kvalitní materiály dělají z Dara bags pojem, na který slyší čím dál tím víc milovnic originální módy. Skvělou vlastností kabelek Dara bags není ale jen jejich vzhled, ale také praktičnost, jenž z nich dělá skvělé společnice pro každodenní aktivity.

O co soutěžíme?

Jedna z vás může vyhrát originální kosmetickou taštičku Baggie Classic no.136. Ta je vyrobena z kvalitních čalounických koženek a její zpracování zaručuje bezpečnost věcí v taštičce. Na přední straně taštičky najdeš navíc ozdobnou mašličku.

Kosmetická taštička Baggie Classic no.136

Soutěž končí už 25. listopadu 2012. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Renata Varšavová

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář