SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Je tady velmi atraktivní soutěž pro všechny budoucí i stávající maminky o 4 balení GS Mamavit Prefolin® + DHA. Chcete zdraví pro vás a vašeho drobečka?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

GS Mamavit

Jíte v těhotenství za dva?

Růst a vývoj dítěte vyžaduje po organismu dostatek živin, minerálních látek a vitamínů. To ale neznamená, že v těhotenství musíte jíst za dva a přibrat několik dalších kil, kterých se po porodu budete jen těžko zbavovat. Vítaným pomocníkem moderních maminek jsou různé multivitaminové přípravky. Ke špičce na českém trhu patří GS Mamavit Prefolin® + DHA. Ten byl vyvinut ve spolupráci s Ústavem pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí.

I jen pokud mimčo plánujete

Odborníci doporučují GS Mamavit Prefolin + DHA všem ženám, které početí i teprve plánují. Jeho složení totiž pozitivně ovlivňuje funkci reprodukčního systému a zvyšuje šanci na bezproblémové početí. Není zapotřebí připomínat, že právě první dny a týdny jsou pro vývoj plodu absolutně zásadní. Je důležité například hlídat hladinu kyseliny listové v přirozené formě, která brání vážným rozštěpovým vadám a je důležitá pro správný vývoj mozku. Mezi další důležité složky patří nenasycené mastné kyseliny DHA a EPA. Ty pomáhají s vývojem zraku děťátka, ovlivňují vývoj imunitního systému a tím chrání i před výskytem pozdějších alergických reakcí. Potřeba DHA a EPA v těhotenství stoupá cca o 30 %.

Vše důležité

GS Mamavit Prefolin + DHA dodává ženám v období před početím, v těhotenství i při kojení celkem 23 nezbytných vitamínů a minerálů. Co to znamená? Že přípravek doopravdy zajistí kompletní a vyváženou stravu! V současné době ho najdete v lékárnách ve výhodném balení s praktickým dárkem – lahvičkou nebo dudlíkem Tommee Tippee za 499 Kč. Máte ale také možnost vyhrát ho v naší soutěži!

SOUTĚŽ: GS Mamavit Prefolin + DHA

O co soutěžíme?

Na celkem 4 vítězky čeká GS Mamavit Prefolin + DHA s dárkem zdarma. Přípravek neobsahuje barviva, ani konzervační látky. Je bez chuti a bez zápachu. Zkrátka ideální přípravek pro všechny budoucí i stávající maminky.

Soutěž končí už 16. března 2014. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Denisa Malá
Jana Vrbíková
Iveta Marková
Silvie Bočková

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář