SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Ve spolupráci s LOVERATOR ti přináším vzrušující soutěž o erotickou podložku FlatironLOVE, se kterou zažiješ fenomenální orgasmus během milostné hry s partnerem.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Teorie nakloněné roviny s LOVERATOR

Zapomeň na nudné a nepohodlné sexuální polohy, během kterých si partnera nemůžeš pořádně vychutnat. Novinka jménem LOVERATOR je anatomicky tvarovaná erotická podložka, se kterou zavítáš do zatím neprozkoumaných zákoutí fenomenálního milování! Ty objevíš dokonalý orgasmus a muži odpověď na to, jak uspokojit ženu.

Teorie nakloněné roviny s LOVERATOR

Nová erotická dimenze

Za vývojem tohoto zlepšováku je tisíce hodin zkoumání mechaniky, fyziologie lidského těla a v neposlední řady také kvalitního materiálu v podobě španělského sametu. LOVERATOR nemůžeš srovnávat s běžným polštářem, jenž zdaleka nenabízí to, co tato erotická podložka. Pomůcka umožňuje se dokonale uvolnit během libovolné sexuální polohy, což se hodí nejen při prvním sexu, ale také při snaze dosáhnout výbušného orgasmu při milostné hře. Užívat si návykového dráždění je snazší, než si ve skutečnosti myslíš. LOVERATOR je nová erotická dimenze.

Nová erotická dimenze

O co soutěžíme?

Jedna z vás má jedinečnou příležitost vyhrát podložku LOVERATOR flatironLOVE, která umí dokonale nadzvednout zadeček a vykouzlit vzrušení nejen během sexu, ale také při samotné předehře a mazlení.

SOUTĚŽ: Erotická podložka LOVERATOR FlatironLOVE

Soutěž končí už 18. prosince 2012. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Hana Rottová

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář