SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Ve spolupráci s BOObook.cz ti přinášíme exkluzivní soutěž o poukázky na nákup libovolných knih z nabídky. Užij si e-booky bez překážek, stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ: Elektronické knihy od BOObook.cz

Radost nejen pro tvou čtečku

Ponořit se do zajímavého příběhu a přečíst ho jedním dechem… přesně to je ten pocit, který každý čtenář miluje. Díky mobilům, čtečkám a tabletům s sebou můžeš nosit doslova stovky knih. Mnoho majitelů čteček ti navíc potvrdí, že díky této technologii toho stíhají přečíst znatelně víc. Elektronické knihy bez překážek ti přináší obchod BOObook.cz, který má v nabídce hromady zajímavých titulů, některé z nich dokonce zdarma. Zapomeň na na problémy s formáty, kopírováním na jiná zařízení a vším, co čtenářům elektronických knih znepříjemňuje život. BOObook.cz nabízí knihy bez tvrdého DRM, což v praxi znamená, že nemusíš mít žádný speciální software a registraci.

Ve víru písmenek

Padesát odstínů šedi tě nezajímá a nevíš, jaké další knize věnovat pozornost? Nech se inspirovat speciálním výběrem BOObook.cz pro naše čtenářky.

SOUTĚŽ: Elektronické knihy od BOObook.cz

Vybírat můžeš vše od beletrie, povinné četby až po díla zabývající se partnerskými vztahy a sexem.

O co soutěžíme?

V soutěži jsou hodnotné poukazy na nákup libovolných knih z BOObook.cz. Celkem se usměje štěstí na tři z vás!

1. cena: Poukaz v hodnotě 300 Kč
2. cena: Poukaz v hodnotě 200 Kč
3. cena: Poukaz v hodnotě 100 Kč

Soutěž končí už 27. října 2013. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

1. cena: Iveta Prchlíková
2. cena: Soňa Vaverková
3. cena: Anna Kolářová

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář