SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Ve spolupráci s internetovým obchodem Světové zboží ti přináším exkluzivní soutěž o 3 slevové kupony, díky kterým máš možnost odečíst si z nákupu 500 Kč! Neváhej a najdi odpověď na jednoduchou soutěžní otázku.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ: Clip in vlasy a nejen ty o 500 Kč levněji!

Novinky a trendy z celého světa

Co udělá radost snad každé ženě? No jasně, když má možnost udělat si radost, zvýšit si sebevědomí a investovat něco do své vlastní krásy! Ženy by na sebe neměly zapomínat, a proto je tady internetový nákupní portál Světové zboží, který je expertem na krásu a přináší čerstvé trendy z celého světa k nám. Toužíš po krásných vlasech? Žádný problém, stačí se podívat do široké nabídky kvalitních clip in sad. Chceš přítele překvapit novým účesem? Vyzkoušej divokou kreaci s falešným culíkem či ofinkou. Světové zboží je ve zkratce skvělým utočištěm pro každou dívku a ženu, která hledá krásu pro vlasy a tělo s přihlédnutím k aktuálním módním trendům.

Je tady soutěž! Víš, co můžeš vyhrát?

Lákavá cena čeká rovnou na 3 výherce, přičemž každý z nich obdrží slevový kupon v hodnotě 500 Kč na nákup libovolného zboží z nabídky partnera soutěže.

SOUTĚŽ: Clip in vlasy a nejen ty o 500 Kč levněji!

Na co kupon využít? Třeba na nákup clip in sad, doplňků, kosmetiky či kousků pro tvůj trendy šatník. Pokud budeš hledat inspiraci, nezapomeň sledovat novinky přímo na oficiálním facebooku nákupního portálu Světové zboží.

Soutěž končí už 2. prosince 2013. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Šárka Kopecká
Michaela Náterová
Dana Kápičková

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář