SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Ve spolupráci se značkou adidas Originals ti přinášíme soutěž o skvělou indiánskou kabelku.

avatar

adidas Originals
Soutěž o rockovou kabelku adidas Originals

Kmenová elita

Indiánský vzor k jaru a létu neodmyslitelně patří a proto se není čemu divit, že se rok co rok objevuje v kolekcích nejrůznějších značek. Podle indiánské tradice jsou trojúhelníkové vzory ženskými prvky a modrá barva byla zase rezervována pro kmenovou elitu, takže směle do toho!

Inspiruj se adidas Originals a neboj se zkombinovat podobný vzor legín a tílka. Pokud vršek a spodek barevně odlišíš, nemůžeš udělat chybu. Designové legíny jsou vyrobeny z příjemného materiálu a dobře sedí na těle. Sportovní tílko je vpředu delší, vzadu má ramínka do kříže a vypadá skvěle takřka ke všemu.

SOUTĚŽ: adidas Originals představuje indiánskou inspiraci

Vtipné detaily zaujmou

V chladnějších dnech oceníš dámskou mikinu, která díky třásním podél zipu a kapuce dodá celému outfitu tu pravou indiánskou náladu. Vtipný detail falešné ofiny, když si dáš kapuci na hlavu, zaujme každého. Na nohy obuj neuvěřitelně pohodlné tenisky se skrytým 5cm podpatkem, do ruky si vezmi messenger kabelku, do níž se ti vejdou všechny nezbytné drobnosti, a vyraz do divočiny.

Všechny kousky této minikolekce adidas Originals jsou k zakoupení ve vybraných značkových prodejnách adidas, vybraných prodejnách sítě A3 SPORT a Molo-sport a v prodejně FD Sport a Sport4family.

O co soutěžíme?

Díky soutěži ale pro kabelku do obchodu nemusíš. Stačí, když správně zodpovíš jednoduchou soutěžní otázku a můžeš vyhrát kabelku adidas Originals Denim Messenger.

SOUTĚŽ: adidas Originals představuje indiánskou inspiraci

Soutěž končí už 16. března 2014, takže určitě neváhej. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Simona Procházková

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář