SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Vybíráte s péčí krmivo pro svého čtyřnohého přítele? Dopřáváte mu občas nějakou tu laskominu? Záleží vám na tom, aby si na ní pochutnal? A myslíte při tom na jeho zdraví? Aktuálně si s námi můžete zasoutěžit o sušená masíčka pro psy Brit Leťs Bite!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Péče o zdraví vašeho pejska

Nové psí a kočičí pochoutky Let´s Bite! jsou součástí superprémiové produktové řady Brit Care vyrobené z kuřecího, kachního či jehněčího masa. Pamlsky Let´s Bite! nejen zaručeně chutnají pro své původní masové aroma, ale zároveň jsou vhodným doplňkovým zdrojem vitamínů i minerálů pečujících o zdraví vašeho pejska.

Brit Let's Bite

Laskominy Let´s Bite! jsou přirozeným zdrojem nenasycených mastných kyselin Omega 3 a Omega 6, potřebných pro zdravou kůži a lesklou srst. Zároveň obsahují vápník nezbytný pro neporušené a silné zuby. Péči o chrup doplňují i speciální psí dentální pamlsky, novinka v péči o zuby a dásně zvířete. Ty napomáhají účinné ochraně proti zubnímu plaku, bakteriím a působí preventivně na vznik zubního kamene.

Jaký je nejrozšířenější zlozvyk majitelů psů a koček?

Všechny žvýkací pochoutky Let´s Bite! jsou z přírodních ingrediencí. Pro svou snadnou stravitelnost,
hygienickou a mikrobiologickou kvalitu jsou nejvhodnější pochoutkou pro vaše zvíře, které ocení silné chuťové aroma. O nevhodném mlsání domácích mazlíčků hovoří uznávaný odborník na výživu domácích zvířat, Ing. Martin Kváš: „Nejrozšířenějším zlozvykem majitelů psů a koček je krmení různými delikatesami, které nejsou určené pro zvířata. Zvířecímu organismu nedělají dobře ani v malém množství, například zbytky lidského jídla aj. Zvířecí organismus není na příjem podobných potravin připraven, obzvláště při výživě jednodruhovým typem krmiva.“

Brit Let's Bite

Nevhodná strava způsobuje domácím mazlíčkům problémy se zubním kazem, zažíváním, střevní mikroflórou, nadměrnou hmotností a v některých případech hrozí i vážné zdravotní problémy. Výrobky Let´s Bite! jsou navíc baleny do opakovatelně uzavíratelných sáčků, které udrží nespotřebované zboží v původní kvalitě a umožňuje tak libovolné dávkování.

O co soutěžíme?

Soutěžíme o 5 balíčků obsahujících sušená masíčka pro psy Brit Leťs Bite! K mega balení Vám přibalíme i praktický pamlskovník s karabinkou, abyste měly odměny vždycky po ruce ;-) .

Brit Let's Bite

Soutěž končí už 4. září 2013. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Pavla Hronová
Šárka Krejčí
Lucie Borová
Roman Čech
Patrik Mikulecký

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář