SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci s Chilly intima přináší soutěž o balíčky intimní kosmetiky, díky které se i v létě můžeš cítit plná elánu. Užívej si příjemný pocit svěžesti a spolehlivou ochranu intimních partií každý den. Být ve své kůži můžeš nejen při sportu, ale také při menstruaci.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci s Chilly intima přináší soutěž o balíčky intimní kosmetiky, díky které se i v létě můžeš cítit plná elánu. Užívej si příjemný pocit svěžesti a spolehlivou ochranu intimních partií každý den. Být ve své kůži můžeš nejen při sportu, ale také při menstruaci. Vyhraj diskrétní a v neposlední řadě opravdu fresh řešení v soutěži s Chilly intima!

Intimní kosmetika Chilly intima Gel je vhodná pro každodenní použití. Užívej si dlouhotrvající pocit svěžesti a sebevědomí.

Intimní kosmetika Chilly intima Gel je vhodná pro každodenní použití. Užívej si dlouhotrvající pocit svěžesti a sebevědomí.

Moje intimita, moje Chilly

Co ti nesmí chybět v kabelce, když jdeš na rande? Mentolky, žvýkačky nebo ústní voda. Nic totiž nedokáže zkazit polibek tak, jako špatný dech. Protože svěžest je v intimních chvilkách víc než důležitá, máme pro tebe dalšího pomocníka, který ti pomůže zůstat přitažlivá za všech okolností. Intimní kosmetika Chilly intima Gel tě uchrání postelových trapasů, dodá ti svěžest a energii, a navíc zatočí s bakteriemi.

O co se hraje?

Na 7 výherkyň čeká osvěžující balíček intimní kosmetiky Chilly intima obsahující:

  • 1x intimní mýdlo Chilly intima Gel
  • 1x intimní ubrousky Chilly intima Gel

Tato unikátní soutěž končí už 8. srpna 2011. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Lucie Čápová – balíček intimní kosmetiky Chilly intima
Zdeňka Hejlíková – balíček intimní kosmetiky Chilly intima
Iva Vlčková – balíček intimní kosmetiky Chilly intima
Jana Dytrichová – balíček intimní kosmetiky Chilly intima
Helena Novotná – balíček intimní kosmetiky Chilly intima
Zuzana Svobodová – balíček intimní kosmetiky Chilly intima
Petra Šebestová – balíček intimní kosmetiky Chilly intima

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář