SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška přináší exkluzivní soutěž o tři kousky oblečení YOUNGPRIMITIVE FASHION z čerstvé jarní kolekce pro rok 2010, která zaručeně oživí tvůj šatník! YP fashion se vyznačuje originálními designy, kvalitním potiskem a pořádnými materiály. Na tři z vás čeká jedinečné možnost vyhrát zdarma mikinu či tričko.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKámoška přináší exkluzivní soutěž o tři kousky oblečení YOUNGPRIMITIVE FASHION z čerstvé jarní kolekce pro rok 2010, která zaručeně oživí tvůj šatník! YP fashion se vyznačuje originálními designy, kvalitním potiskem a pořádnými materiály. Na tři z vás čeká jedinečné možnost vyhrát zdarma mikinu či tričko. Oblečení vychází v limitovaných edicích, a proto si můžeš být zaručeně jistá, že na někoho ve stejném outfitu jen tak venku nenarazíš !

Obleč se s YOUNGPRIMITIVE fashion

Jsme veselí, jsme hraví, máme rádi muziku, lensflare a diskokoule! YP fashion je zkrátka svá!

Buď originální

Móda značky YOUNGPRIMITIVE FASHION je určena těm, kteří se nebojí projevit svůj názor například prostřednictvím zajímavého potisku na tričku. Některé designy jsou opravdu hodně nápadité, takže se díky nim snadno staneš středem pozornosti. Oblečení je ideální médium k šíření vlastních myšlenek. Pokud se chceš dozvědět o této netradiční značce víc, určitě si přečti článek, který pro tebe Kámoška napsala.

Když vyhraješ

Hlavní cenu v soutěži reprezentuje úžasná dámská mikina Flashdance v barvě fuchsia s prodlouženým dolním lemem a našívanou aplikací na zádech. Na zbývající dvě vítězky čekají modely triček Sasanca a Rumbum. Všechny kousky jsou ve velikosti M a mají originální design.

První cena YOUNGPRIMITE

Hlavní cena

Druhá cena YOUNGPRIMITE

Sasanca

Třetí cena YOUNGPRIMITE

Rumbum

Soutěž končí už 2. 5. 2010, takže neváhej ani chvilku a pusť se do toho. Pokud se chceš dozvědět víc a třeba najít i malou nápovědu k soutěžní otázce, zavítej na samotné stránky YOUNGPRIMITIVE.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherci soutěže

1. cena – Michaela Slováková – mikina Flashdance + samolepky
2. cena – Věra Marková – tričko Sasanca + samolepky
3. cena – Lucie Dobešová - tričko Rumbum + samolepky

Výherkyním gratuluji. Vaše Kámoška.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

Komentáře nejsou povoleny.