SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška přináší exkluzivní soutěž o tři podprsenky značky Victoria´s Secret z čerstvé kolekce “I LOVE MY BODY”, kterou u nás v ČR neseženeš! Sedm nových modelů patří k tomu nejlepšímu, co můžeš od světové značky perfektního spodního prádla očekávat. Na tři z vás čeká jedinečné možnost.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKámoška přináší exkluzivní soutěž o tři podprsenky značky Victoria´s Secret z čerstvé kolekce “I LOVE MY BODY”, kterou u nás v ČR neseženeš! Sedm nových modelů patří k tomu nejlepšímu, co můžeš od světové značky perfektního spodního prádla očekávat. Na tři z vás čeká jedinečné možnost. Výherkyně si vyberou libovolný model podprsenky a Kámoška jim podprsenku objedná přímo z USA!

Miluj své tělo s Victoria´s Secret - soutěž

Miluj své tělo s Victoria´s Secret

Odhal tajemství svého těla

Podprsenky Victoria´s Secret nabízí komfort, luxus a sexappeal, jenž u jiné značky budeš těžko hledat. Nová kolekce “I LOVE MY BODY” přináší sedm nových modelů aneb 7 způsobů, kterými můžeš milovat své tělo. Každý model je něčím specifický. Nechybí oblíbené push-up podprsenka, komfortní podprsenka s decentním střihem či kousek s bezdrátovou konstrukcí. Všechny modely navíc nabízí technologii Memory Fit, díky které se podprsenka nošením přizpůsobuje tvaru tvých prsou. Victoria´s Secret je zkrátka takový Rolls Royce ve světě podprsenek.

Když vyhraješ

Na tři z vás čeká podprsenka Victoria´s Secret z nové edice “I LOVE MY BODY” dle vlastního výběru. Kolekce se vyrábí ve všech možných velikostech a vzorech, přičemž s číslováním ti Kámoška velmi ráda poradí. Jakmile budeš mít vybráno, budeš muset vydržet ještě tak 3 až 4 týdny na doručení výhry. Detaily týkající se výběru výhry a odpovědi na případné dotazy dostanou výherkyně v informačním mailu, který jim přijde po skončení soutěže.

Soutěž končí už 13. 4. 2010, takže neváhej ani chvilku a pusť se do toho. Většina soutěží pro ženy je o kuchyňské nádobí či kosmetiku, ale pouze na Kámošce můžeš vyhrát podprsenku Victoria´s Secret! Pokud se chceš dozvědět víc o této značce a třeba najít i malou nápovědu k soutěžní otázce, přečti si určitě můj článek o podprsenkách Victoria´s Secret.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherci soutěže

Martina Jandová – 1x podprsenka Victoria´s Secret
Lída Zoubová – 1x podprsenka Victoria´s Secret
Monika Franeková - 1x podprsenka Victoria´s Secret

Výherkyním gratuluji a přeji příjemné nošení a sexy pocit v podprsence Victoria´s Secret. Vaše Kámoška.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

Komentáře nejsou povoleny.