SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška.cz ti ve spolupráci s internetovou lékárnou LNI.cz přináší letní soutěž, ve které může pět z vás vyhrát poukázku v hodnotě 250 Kč na libovolný nákup. Internetová lékárna Léky na internetu pro tebe připravila opravdu široký výběr sortimentu kamenné lékárny Krupská, kterou najdeš na Praze 10.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška.cz ti ve spolupráci s internetovou lékárnou LNI.cz přináší letní soutěž, ve které může pět z vás vyhrát poukázku v hodnotě 250 Kč na libovolný nákup. Internetová lékárna Léky na internetu pro tebe připravila opravdu široký výběr sortimentu kamenné lékárny Krupská, kterou najdeš na Praze 10. Využij exkluzivní příležitosti a zkus štěstí v letní soutěži ještě teď.

Odborní pracovníci lékárny online ti vždy diskrétně a rychle poradí. Vyhraj lákavý poukaz na libovolný nákup.

Odborní pracovníci lékárny online ti vždy diskrétně a rychle poradí. Vyhraj lákavý poukaz na libovolný nákup.

Lékárna online ti vždy poradí

Stydíš se na něco zeptat v klasické lékárně, ale i tak chceš znát odpověď profesionála? Internetová lékárna Léky na internetu ti poskytuje kompletní poradenství a její odborní pracovníci ti vždy co nejrychleji a v neposlední řadě také diskrétně odpoví. Díky tomu najdeš vždy ten nejvhodnější a nejdostupnější lék na tvoje zdravotní obtíže. Neváhej se ptát na vše kolem antikoncepce, kosmetiky a dalších ženských problémů. Lékárna online má zkrátka své přednosti a nyní si pro tebe ještě připravila praktickou soutěž.

O co se hraje?

Ve hře je 5x poukázka na 250 Kč, který můžeš uplatnit na libovolný nákup v internetové lékárně Léky na internetu.

Tato unikátní soutěž končí už 4. srpna 2011. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Hana Smetanová – poukázka 250 Kč
Danuše Šedivá – poukázka 250 Kč
Hana Cagášková – poukázka 250 Kč
Kamila Bačová – poukázka 250 Kč
Markéta Bártů – poukázka 250 Kč

Výherkyním gratuluji. Vaše Kámoška.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář