SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem Luxusnipradlo.cz přináší exkluzivní soutěž o troje dámské plavky LivCo Corsetti dle vlastního výběru. Neváhej ani chvilku a zaostři na novou kolekci plavek 2012, která nabízí sexy střihy, atraktivní barevná provedení a kvalitní materiály.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem Luxusnipradlo.cz přináší exkluzivní soutěž o troje dámské plavky LivCo Corsetti dle vlastního výběru. Neváhej ani chvilku a zaostři na novou kolekci plavek 2012, která nabízí sexy střihy, atraktivní barevná provedení a kvalitní materiály. Stačí najít odpověď na jednoduchou soutěžní otázku, mít trošku štěstí a plavky můžou být tvoje!

Vyhraj v letní soutěži dámské plavky LivCo Corsetti a blýskni se u vody!

Vyhraj v letní soutěži dámské plavky LivCo Corsetti a blýskni se u vody!

Už víš, jaké plavky si vybereš?

Dámské plavky LivCo Corsetti zaujmou především ženy, které si potrpí na kvalitu a přitažlivé sexy modely. I přes odvážné střihy nechybí plavkám této značky určitá dávka romantiky, která z nich dělá nezbytnou součást výbavy na letní dovolenou. Sama určitě zjistíš, že i ve dvoudílném provedení se můžeš cítit atraktivní. Plavky díky pohodlným košíčkům dokonale zvýrazní tvé přednosti. V nabídce internetového obchodu Luxusnipradlo.cz však nenajdeš pouze plavky, ale také kompletní nabídku spodního prádla (včetně erotického) a dalšího textilu za velmi zajímavé ceny.

O co se hraje?

V této soutěži mohou vyhrát celkem 3 soutěžící dámské plavky LivCo Corsetti dle vlastního výběru. Nabídka plavek této značky je vážně rozmanitá, takže pokud se chystáš v létě k vodě, neměla bys tuto jedinečnou příležitost propásnout.

Soutěž končí už 1. srpna 2012. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Tereza Cízová
Adéla Králová
Štěpánka Zatloukalová

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář