SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Ostřílená rapperka Lara 303 ti přináší soutěž o tři originální alba Revolution doplněná o kompletní seznam textů a stickerky. Nové album ti nabízí lyrics, co chytnou za srdce, a nezaměnitelný hudební zážitek. Lara 303 má hlas jako břitvu a neplácá jen tak do vzduchu.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAOstřílená rapperka Lara 303 ti přináší soutěž o tři originální alba Revolution doplněná o kompletní seznam textů a stickerky. Nové album ti nabízí lyrics, co chytnou za srdce, a nezaměnitelný hudební zážitek. Lara 303 má hlas jako břitvu a neplácá jen tak do vzduchu. Tři z vás se mohou přesvědčit o kvalitách české female MC se stylem, co vám nedá spát. Vyšperkovaná deska plná zajímavých hostů a ostrých producentů může být tvoje!

Lara 303 - soutěž o nové album Revolution

Lara 303 - soutěž o nové album Revolution

Revoluční Lara 303

Před nedávnem ti Kámoška přinesla s Larou 303 velmi zajímavý rozhovor, ve kterém padla řeč i na její nové album, se kterým teď objíždí koncerty. Revolution se skládá ze 13 songů, přičemž ani u jednoho se nepřestaneš divit, jak je možné, že o téhle české female MC není až tolik slyšet! Vybroušené album přináší skvělý hudební zážitek, což ostatně potvrzují i recenze na různých hudebních serverech.

Co vyhraješ?

Na tři z vás čeká originální album Revolution + seznam všech textů + samolepky. Stačí správně odpovědět na jednoduchou otázku! Pokud nevěříte na štěstí nebo nechcete čekat, můžete si album zakoupit ve speciální akci za 260 Kč vč. poštovného přímo zde v shopu Xproduction.

Soutěž končí už 2. 5. 2010, takže neváhej ani chvilku a pusť se do toho.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherci soutěže

1. cena – Iveta Svobodníková – CD Revolution + texty a samolepky
2. cena – Jana Pištorová – CD Revolution + texty a samolepky
3. cena – Marie Dohnálková - CD Revolution + texty a samolepky

Výherkyním gratuluji. Vaše Kámoška.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

Komentáře nejsou povoleny.