SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Toužíš zažít opravdovou romantiku? Kouzelné oříšky ti ve spolupráci s Kámoškou přináší exkluzivní soutěž o romantickou večeři v absolutní tmě. Atmosféra netradičního stolování ve tmě je opravdu neopakovatelná.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAToužíš zažít opravdovou romantiku? Kouzelné oříšky ti ve spolupráci s Kámoškou přináší exkluzivní soutěž o romantickou večeři v absolutní tmě. Atmosféra netradičního stolování ve tmě je opravdu neopakovatelná. Kromě gastronomických delikates si společně s tvojí láskou užijete doprovodný kulturní program a v neposlední řadě také velmi intimní prostředí. Kouzelné zážitky nad zlato máš nyní na dosah, stačí zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku.

Vyhraj pro svou lásku romantický zážitek, na který ani jeden z vás jen tak nezapomene.

Vyhraj pro svou lásku romantický zážitek, na který ani jeden z vás jen tak nezapomene.

Romantika jak mávnutím kouzelného proutku

Vychutnat si dokonalé jídlo v naprosté tmě s sebou přináší nové a velmi vzrušující zážitky, které je vhodné zažít ve dvou. Vaše smysly se znatelně zbystří, sluch a chuť se vyladí, vaše prožitky budou až neočekávaně silné. Nevšední romantiku však můžeš prožít nejen u večeře. Kouzelné oříšky přináší romantické zážitky a romantické víkendy pro každého, kdo ještě věří v lásku. Splnit si své sny a přání jde velmi snadno. Stačí si pouze vybrat z široké nabídky romantických zážitků, vše ostatní už zařídí Kouzelné oříšky. Romantické dárky na úrovni máš nyní přímo před nosem. Udělej radost nejen sobě, ale i těm, které nosíš v srdci.

O co se hraje?

V této kouzelné soutěži čeká na vítěze či vítězku romantická večeře ve tmě. Tento zážitek obsahuje výběr z bohatého jídelního lístku nebo ze 4 kompletních menu restaurace – volná konzumace v hodnotě 1500 Kč + kulturní program.

Tato soutěž končí už 23. května 2011. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Od možnosti vyhrát tě dělí pouze jediný krok.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Markéta Skleničková – Romantická večeře ve tmě

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář