SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Je tady jaro a s ním správná chvíle na soutěž o spodní prádlo! Kámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem MéPrádlo.cz přináší možnost vyhrát poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup libovolného zboží z nabídky zmíněného obchodu.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAJe tady jaro a s ním správná chvíle na soutěž o spodní prádlo! Kámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem MéPrádlo.cz přináší možnost vyhrát poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup libovolného zboží z nabídky zmíněného obchodu. Hledáš pohodlí, nebo chceš naopak někomu pořádně zapálit lýtka? Neváhej a najdi odpověď na jednoduchou otázku. Poukaz může být tvůj!

Víš, kde hledat spodní prádlo za fér ceny? Vyhraj poukázka na 500 Kč a vybírej do zbláznění.

Víš, kde hledat spodní prádlo za fér ceny? Vyhraj poukázka na 500 Kč a vybírej do zbláznění.

Spodní prádlo nejen pro tebe

Někdy jsem doopravdy moc ráda, že jsem se narodila jako žena. Při pohledu na nabídku dámského spodního prádla bych si nejraději koupila snad vše. V obchodě MéPrádlo.cz najdeš totiž jak spodní prádlo pro běžné denní nošení, tak prádlo pro opravdu náročné. Stejně tak mě uchvátila velká dostupnost velikostí a barevných variant. Erotický komplet si můžeš pořídit i v případě, že máš plnější tvary. Pohodlí a sex-appeal se přece nemusí vylučovat! Je skvělé vidět, že svět spodního prádla není jen podprsenka a kalhotky. Na své si přijdeš i v případě, kdy hledáš prádlo na sport, plavky na léto, komfortní pyžámko či boxerky pro přítele. Výběr značek spodního prádla je opravdu široký, takže poukázka ze soutěže rozhodně nepřijde nazmar.

O co se hraje?

Jak jsem již zmínila, tentokrát soutěžíme o poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup libovolného zboží z nabídky obchodu MéPrádlo.cz, kde najdeš vše od dámského spodního prádla až po jemné župany.

Soutěž končí už 29. dubna 2012. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Vanesa Zákorová

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář