SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Král ledové plochy jménem Jevgenij Pljuščenko přijíždí v dubnu do ČR, aby předvedl své brilantní umění ve velkolepé krasobruslařské show – ICE OLYMPIC TOUR.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKrál ledové plochy jménem Jevgenij Pljuščenko přijíždí v dubnu do ČR, aby předvedl své brilantní umění ve velkolepé krasobruslařské show – ICE OLYMPIC TOUR. Díky Kámošce se můžeš ty a tvůj doprovod podívat na jedno ze tří geniálních představení, které si pro tebe přichystal olympijský vítěz ZOH v Turíně, trojnásobný mistr světa a šestinásobný evropský šampion. Ve hře jsou vstupenky na velký svátek všech milovníků krasobruslení, tak neváhej ani chvilku!

ICE OLYMPIC TOUR

ICE OLYMPIC TOUR

Krasobruslení v plné kráse!

ICE OLYMPIC TOUR je skvělá show, ve které nechybí humor, skoky, taneční kreace a v neposlední řadě elegance a krása, jenž patří mezi základní prvky krasobruslení. Jevgenij Pljuščenko je opravdovým profesionálem, a proto od jeho show můžeš očekávat geniální skloubení všeho, co je na tomto sportu tak okouzlující. Možná budeš sama překvapená, jak dokáže Jevgenij pobavit a komunikovat s obecenstvem. V exhibičním představení uvidíš další krasobruslařské hvězdy jako je například Michal Březina, Stéphane Lambiel, Aliona Savchenko, Robin Szolkowy a řada dalších. Hudební doprovod svěřil Pljuščenko do rukou fenomenálního houslisty Edvina Martona, jehož nástrojem jsou jedny z posledních originálních houslí z dílny mistra Stradivaria, na které hrál i Paganini.

Vyhraj vstupenky na JEVGENIJ PLJUŠČENKO – ICE OLYMPIC TOUR

V České republice má show pouze tři zastávky:

15. 4. 2010 – Praha – Tesla Aréna
16. 4. 2010 – Karlovy Vary – KV Aréna
19. 4. 2010 – Ostrava – ČEZ Aréna

Nyní mají dvě z vás jedinečnou šanci vyhrát po dvou vstupenkách na představení ve městě, které si vyberou. Soutěž probíhá pouze do 31. března, tak zbytečně neotálej. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherci soutěže

Zdenka Marečková – 2x lístek na Ice Olympic Tour Praha
Markéta Filipová - 2x lístek na Ice Olympic Tour Karlovy vary

Výherkyním gratuluji a přeji příjemný krasobruslařský zážitek. Vaše Kámoška.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

Komentáře nejsou povoleny.