SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem rajpradla.cz přináší hříšnou soutěž o dárkové poukazy na nákup libovolného zboží z jeho nabídky. V ní najdeš nejen elegantní dámské prádlo, ale také erotické komplety, originální plavky na letní sezónu a boxerky pro naše miláčky.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem rajpradla.cz přináší hříšnou soutěž o dárkové poukazy na nákup libovolného zboží z jeho nabídky. V ní najdeš nejen elegantní dámské prádlo, ale také erotické komplety, originální plavky na letní sezónu a boxerky pro naše miláčky. Soutěžit a hřešit se vyplatí, protože pro všechny soutěžící je navíc připraven slevový kupón na 100 Kč!

Soutěžíme o dárkové poukazy na nákup spodního prádla, ve kterém se budeš cítít jak v ráji!

Soutěžíme o dárkové poukazy na nákup spodního prádla, ve kterém se budeš cítít jak v ráji! Jdeš do toho?

Zavítej do ráje prádla

Hledáš místo, kde si bez obav vybereš z široké nabídky spodního prádla pro každého? Na stránkách rajpradla.cz najdeš skvělé ceny a značkovou kvalitu. Každá žena chce být ve spodním prádle svůdná a sexy, a proto na tebe v obchodě čekají erotické komplety, originální podprsenky, korzety a další žhavé kousky, díky kterým vezmeš partnera na vzrušující návštěvu do ráje. Obchod nenabízí pouze spodní prádlo pro hříšné noci, ale také pro běžné nošení, kdy oceníš kvalitní materiály a komfortní střihy. Obchod rajpradla.cz je skvělým důkazem toho, že spodní prádlo by se mělo přizpůsobovat hlavně nám, nikoli naopak!

O co se hraje?

V soutěži jsou celkem tři dárkové poukazy na nákup libovolného zboží.
Dárkové poukazy rajpradla.cz
1. cena: Dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč
2. cena: Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč
3. cena: Dárkový poukaz v hodnotě 200 Kč

Pro všechny soutěžící je připraven slevový poukaz v hodnotě 100 Kč na nákup v minimální výši 1000 Kč. Tento kupón bude soutěžícím zaslán prostřednictvím e-mailu po skončení soutěže v případě, že chtějí být informováni o dalších slevách a zajímavostech. Můžeš jedině získat!

Soutěž končí už 12. března 2012. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherci soutěže

1. cena – Pavlína Novotná
2. cena – Monika Šmídová
3. cena – Monika Rubešová

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář