SOUTĚŽ BYLA UKONČENA Kámoška ti ve spolupráci s peelingem MARK přináší exkluzivní soutěž, díky které máš možnost začít se hýčkat s cílem získat dokonalou pleť.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Přírodní peeling MARK scrub pro krásu i zdraví

Hebká, jemná a již na první pohled zdravá pokožka je snem každé ženy. Základem péče o pokožku je pravidelný peeling, ale rozhodně ne ledajaký. Důkazem je čistě přírodní peeling MARK scrub, který překvapí velmi zajímavým složením a skvělými výsledky. Skládá se ze zrn kávy robusty a dalších prospěšných látek včetně vitamínu E. Výsledkem je nefalšované hýčkání pokožky a viditelné proměna stavu pokožky. Peeling se stává jednou z hlavních ingrediencí boje s celulitidou, akné a dalšími nedokonalostmi. Tedy problémy, se kterými se potýká prakticky každá žena. MARK scrub neobsahuje žádnou chemii a po těžkém dni je neodolatelně voňavým partnerem do sprchy.

Jak MARK scrub používat?

Používání je velmi jednoduché. Peeling MARK scrub stačí vmasírovat krouživými pohyby do vlhké pokožky včetně tváře a problematických partií. Následně stačí 5 minut počkat a opláchnout. Při opakování alespoň dvakrát až třikrát týdně pocítíš rozdíl. Navíc spojíš příjemné s užitečným. Peeling tě rozmazluje a stará se o tvou krásu.

O co soutěžíme?

Pokud si i ty chceš užívat kávový peeling, je zde pro tebe exkluzivní soutěž. Na celkem 3 výherkyně čeká MARK Coffee Coconut – peeling obsahující například panenský kokosový olej pro dokonalou hydrataci či kofein pro lepší cirkulaci krve.

Soutěž končí již 18. září 2016. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřuješ souhlas s pravidly soutěže. Přejeme hodně štěstí.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Markéta Švandová
Daniel Koblížek
Simona Jarošová

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář