SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem Tvoje-pradlo.cz přináší exkluzivní soutěž o hodnotné poukazy na nákup jakéhokoliv sortimentu z jeho nabídky.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem Tvoje-pradlo.cz přináší exkluzivní soutěž o hodnotné poukazy na nákup jakéhokoliv sortimentu z jeho nabídky. Pokud se na tebe usměje štěstí, budeš mít jedinečnou příležitost před začátkem léta oživit svůj šatník, vybrat si trendy na plavky na sezónů 2012 a třeba také oživit svůj pokoj trendy povlečením na postel. Neváhej a najdi odpověď na jednoduchou soutěžní otázku!

Vyhraj poukaz na nákup a vyber si z široké nabídky, ve které nechybí spodní prádlo a trendové plavky.

Vyhraj poukaz na nákup a vyber si z široké nabídky, ve které nechybí spodní prádlo a trendové plavky.

Udělej radost nejen sobě

Vybrat si z velkého množství trendů a novinek není jednoduché, a proto je tady internetový obchod Tvoje-pradlo.cz. Právě ten přináší výběr, do kterého můžeš zahrnout spodní prádlo, plavky, oblečení a doplňky, u kterých je na prvním místě kvalita. Ta jde v ruku v ruce s férovou cenou. Zboží u tebe může být během chvilky a pokud si nevíš rady při nákupu, můžeš se spolehnout na skvělý přístup a dostatek informací. Přesně ty se hodí při výběru dámského spodního prádla a kousků z kolekce plavky 2012. Správná velikost a materiál jsou zárukou tvého pohodlí. Obchod Tvoje-pradlo.cz přináší jedinečnou možnost nakoupit na jednom místě vše od sexy punčoch po veselé prostěradlo a luxusní hodinky. Zabrouzdej do nabídky, ať už nyní víš, co si za případnou výhru koupit!

O co se hraje?

V této soutěži mohou vyhrát celkem 3 soutěžící. Ve hře jsou slevové poukazy na nákup jakéhokoliv sortimentu. Platnost slevového poukazu je 1 rok po ukončení soutěže.

1. místo – poukaz 500 Kč na nákup jakéhokoliv sortimentu
2. místo – poukaz 300 Kč na nákup jakéhokoliv sortimentu
3. místo – poukaz 100 Kč na nákup jakéhokoliv sortimentu.

Soutěž končí už 11. června 2012. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Anna Cohornová – poukaz 500 Kč
Ludmila Dočekalová – poukaz 300 Kč
Dana Kápičková – poukaz 100 Kč

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář