SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem Luxusnipradlo.cz přináší exkluzivní soutěž o hodnotné ceny. Hlavní výhrou je voucher v hodnotě 800 Kč na nákup libovolného zboží z nabídky, ve které najdeš například luxusní podprsenky, sexy kalhotky a v neposlední řadě také erotické prádlo pro večery ve dvou.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem Luxusnipradlo.cz přináší exkluzivní soutěž o hodnotné ceny. Hlavní výhrou je voucher v hodnotě 800 Kč na nákup libovolného zboží z nabídky, ve které najdeš například luxusní podprsenky, sexy kalhotky a v neposlední řadě také erotické prádlo pro večery ve dvou. Výhrou tak můžeš udělat radost nejen sobě, ale i svému partnerovi. Je opravdu z čeho vybírat! Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku.

V nabídce internetového obchodu Luxusnipradlo.cz najdeš podprsenky, kalhotky, korzety, sexy soupravy, plavky, košilky a mnoho dalšího.

V nabídce e-shopu Luxusnipradlo.cz najdeš kalhotky, korzety, sexy soupravy, plavky a mnoho dalšího.

Luxusní prádlo potěší každou ženu

Co očekáváš od spodního prádla? Pokud je to kvalita, funkčnost, atraktivní vzhled a svým způsobem i určitá exkluzivita, tak si v internetovém obchodě Luxusnipradlo.cz určitě vybereš! Široká nabídka spodního prádla několika desítek značek obsahuje jak klasické podprsenky a kalhotky, tak prádlo určené pro speciální příležitosti. Pokud chceš mít přehled o všech novinkách a akcích, sleduj Luxusnipradlo.cz na Facebooku. Například se můžeš dozvědět, že už nyní můžeš vybírat plavky na léto 2011 za opravdu zajímavé ceny.

O co se hraje?

Když se na tebe usměje štěstí, můžeš vyhrát jednu z těchto atraktivních cen.

1. cena: Voucher v hodnotě 800 Kč na nákup zboží
2. cena: Bioinformační ozonový krém Diochi Panaderm v hodnotě 650 Kč
3. cena: Tanga Obsessive Cherry v hodnotě 160 Kč

Tato unikátní soutěž končí už 27. března 2011. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Od možnosti vyhrát tě dělí pouze jediný krok.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

1. cena – Andrea Kotrlová
2. cena – Renata Němcová
3. cena – Vítězslava Urbanová

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář