Už máte dárek pro učitele, kterým byste ho nebo ji překvapili na konci školního roku? Ne? Co takhle darovat originální dárek v podobě zážitku a zároveň si zasoutěžit o vrácení utracených peněz? Soutěž od zážitkové agentury ESENNCE.cz vám to umožní.

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Dárek pro učitele: Soutěž se zážitkovou agenturou ESENNCE.cz

Co pro to musíte udělat?

1) Koupit originální zážitkový dárek pro učitele
2) Natočit krátké video z jeho předání
3) Poslat soutěžní video emailem
4) Sbírat lajky při facebookovém hlasování

Získáte tak originální dárek pro vašeho učitele nebo učitelku a navíc možnost vyhrát celou částku, kterou jste za něj zaplatili, zpět. Dárek pro učitele byste stejně se spolužáky sháněli, tak proč přitom rovnou nezkusit štěstí? Navíc zážitky patří mezi nejoblíbenější dárky a v poslední době jsou právě mezi studenty oblíbenou volbou. Stačí se totiž složit, a i když každý přispěje minimální částkou, výsledkem je originální a hodnotný dárek, na který obdarovaný jen tak nezapomene. A možnost vyhrát peníze zpět je další výhoda. Jestli si vyhranou částku rozdělíte spravedlivě zpátky nebo si za ní pořídíte něco společně, už bude jen na vás. Přilepšení na rozlučku se školním rokem ale také není k zahození, ne?

Tipy na dárek pro učitele

Dárek pro učitele:  Soutěž se zážitkovou agenturou ESENNCE.cz
Jaký zážitek pro vašeho obdarovaného učitele nebo učitelku vyberete, je jen na vás. V nabídce najdete všechno možné, od adrenalinových sportů, přes vtipné a netradiční zážitky až po bomby, jako je let balónem. Záleží samozřejmě na tom, jak je obdarovaný/á starý a jaký má smysl pro dobrodružství :-) . Mezi nejoblíbenější dárky pro učitele v posledních letech patří zážitky pasení ovcí v Beskydech, let balónem a pobyt v pivních lázních.

Více o soutěži se dozvíte zde: http://www.esennce.cz/soutez:-obdarujte-ucitele-zazitkem/200/

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář