SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem Top náušnice přináší jedinečnou příležitost. Pouze nyní máš šanci vyhrát kvalitní náušnice s velkým Swarovski krystalem, který okouzlí tvé okolí na první pohled. Šperk dokáže podtrhnout přirozenou krásu, tak neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem Top náušnice přináší jedinečnou příležitost. Pouze nyní máš šanci vyhrát kvalitní náušnice s velkým Swarovski krystalem, který okouzlí tvé okolí na první pohled. Šperk dokáže podtrhnout přirozenou krásu, tak neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku.

Krásné náušnice jsou povinnou výbavou každé ženy. Vyhraj blyštivé náušnice, které ohromí!

Krásné náušnice jsou povinnou výbavou každé ženy. Vyhraj blyštivé náušnice, které podtrhnou tvou přirozenou krásu!

Lesk a krása pro každou z nás

Originální náušnice patří mezi ozdoby, které není radno zanedbávat. Při správném výběru dokreslí atmosféru outfitu, zkrášlí obličej a dodají potřebné sebevědomí. Top náušnice přináší obrovský výběr kvalitního zboží za příjemné ceny a vždy plný sklad, ve kterém si budeš připadat jak v ráji. Osobně dávám přednost klasickým peckám, ale při pohledu na zářivé kruhy a elegantní visací náušnice mám chuť experimentovat. V obchodu najdeš i tzv. falešné roztahováky, které se v posledních několika měsících stávají bezkonkurenčním hitem ve světě extravagantních doplňků. Je úplně jedno, jestli hledáš náušnice na formální ples, nebo dáš přednost rozjeté párty. Top náušnice mají vždy co nabídnout!

O co se hraje?

Soutěžíme o krásné visací náušnice Swarovski Rivoli Crystal, které zdobí čirý krystal SWAROVSKI® Elements o průměru 12 milimetrů. Díky povrchové úpravě si náušnice zachovávají vysoký lesk a nezpůsobují alergickou reakci.

Soutěž končí už 29. března 2012. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherci soutěže

Renata Válková – náušnice Swarovski Rivoli Crystal

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář