Nejnovější příspěvky v této sekci

#HereToCreate – tak trochu jiné tréninky od adidas

adidas připravil na konec léta a v průběhu září sérii čtyř skupinových tréninků adidas #HereToCreate zaměřených na mladé holky a ženy. Kreativní tréninky se konají vždy na netradičních místech, představují nové fitness trendy a jsou takovým příjemným setkáním s doprovodným programem. Každý adidas #HereToCreate trénink má trochu odlišný koncept. adidas chce sportovkyním ukázat, že trénovat se dá v pohodě všude, ne jen v posilovně, ale hlavně že cvičení a sport může být i velká zábava. Kreativitě ve sportu se totiž meze nekladou.

Carnilove

Chcete vyhrát holistické krmivo Carnilove? V tom případě neváhejte a pojďte soutěžit. Složení krmiva Carnilove si totiž zaslouží pozornost!

EXKLUZIVNÍ SOUTĚŽ: Vyhraj peeling MARK Coffee Coconut a užij si chvilky ve sprše

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA Kámoška ti ve spolupráci s peelingem MARK přináší exkluzivní soutěž, díky které máš možnost začít se hýčkat s cílem získat dokonalou pleť.

SOUTĚŽ: Vyhrajte 10 tašek plných uzenin na gril

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA Grilovací sezóna přímo volá po skvělých uzeninách z vídeňské masny Radatz, které nyní můžete vyhrát v exkluzivní soutěži! O co přesně soutěžíme a jak se zúčastnit?

SOUTĚŽ: Vyhraj stylový kryt na mobil z čerstvé kolekce!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA Kámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem ePouzdro.cz přináší exkluzivní soutěž o kryty na mobil dle vlastního výběru!

SOUTĚŽ: Vyhraj balíček luxusní vlasové kosmetiky Kérastase

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Záleží ti na kráse tvých vlasů? V tom případně nepřehlédni exkluzivní soutěž, kterou ti přinášíme ve spolupráci s internetovým obchodem Parádivka.cz! Můžeš vyhrát krásný balíček s kvalitní kosmetikou Kérastase!

SOUTĚŽ: Vyhraj kouzelné předměty s motivy z filmu Následníci

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA Děti známých Disneyho padouchů ti přináší nejen muzikálový film Následníci, ale také exkluzivní soutěž o opravdu kouzelné předměty!

pivo

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA Ve spolupráci s PivniBalicek.cz ti přinášíme opravdu exkluzivní soutěž! Máš jedinečnou šanci vyhrát balíček 10 lahodných piv z produkce minipivovarů a malých pivovarů, který rozhodně udělá radost každému muži.

SOUTĚŽ: Letní účesy s Aussie!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA Sympatická filozofie značky Aussie zní: V životě jsou důležitější věci než vlasy, ale dobré u nich začít. A my nemůžeme jinak souhlasit!

Soutěž s Chupa Chups

Je tady soutěž s Chupa Chups, ve které máš jedinečnou šanci vyhrát super ceny od cool tašek po trička! Jak se můžeš do soutěže zapojit?

jidelnicek-ceny

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Ve spolupráci s webem PestrýJídelníček.cz ti přinášíme exkluzivní soutěž, ve které máš možnost vyhrát zajímavé ceny pro tvůj zdravější životní styl! Tak neváhej a najdi odpověď na jednoduchou soutěžní otázku.

LAHODNÁ SOUTĚŽ: Vyhraj delikatesy od J. Gruber Delikatessen

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Ve spolupráci s prodejnou J. Gruber Delikatessen, která přináší bohatý sortiment rakouských, německých a švýcarských delikates, jsme pro všechny čtenářky připravili lahodnou soutěž. Neváhej a najdi odpověď na jednoduchou soutěžní otázku.

SOUTĚŽ: 5 stylingových sad produktů Aussie

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA Je tady exkluzivní soutěž o nové stylingové produkty značky Aussie, které tvůj účes udrží na místě, aniž by působil jako nehybná socha. Neváhej a pojď soutěžit! Můžeš vyhrát sadu, ve které jsou 2 laky a 2 pěnová tužidla Aussie.

SOUTĚŽ: Viditelně zdravější vlasy po každém umytí

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAPantenePro-V představuje novou kolekci šamponů s antioxidanty. Klinicky ověřené složení s EDDS pomáhá bránit poškození vlasů, které způsobují oxidační minerály obsažené ve vodě.