Tancovat se má ve společenské obuvi. Pokud jsi se ale stejně jako já někdy vracela ve tři ráno v lodičkách domů, tak mi dáš za pravdu, že to není žádná slast.

avatar

Michaela Němečková
Trpí internetovou prokrastinací, proti které chce jednou bojovat!

Na pokec o teniskách, ve kterých můžeš tancovat a nevypadat jako šupák, jsem si pozvala Moniku ze skupiny Snatch rank.

1) Ahoj Mončo, firmy jako Adidas nebo Nike mají ve své nabídce sneakers všech možných barev, designů a provedení. Jsou všechny z nich vhodné k tancování, nebo by se měl člověk zaměřit na nějaký konkrétní typ?

Ahoj, tohle jsou nejlepší firmy vyrábějící taneční botky. Jsou stylové, pohodlné a hlavně se v nich skvěle tančí. Já osobně si myslím, že pokud zajdete do těchto obchodů, nikdy neuděláte chybu s botama. Všechny jsou vhodné na tancování a k tomu vypadají skvěle.

Nike sneakers

2) Podle čeho vybíráš sneakers? Jak moc je třeba důležitý materiál?

Abych byla úplně upřímná, tak koukám spíš na styl. Ale určitě jde hlavně o to, aby boty pevně držely nohu. Nebyly malé ani velké a měly světlou podrážku kvůli čmouhám.

Adidas sneakers

3) Platí u sneakers také pravidlo, že čím dražší, tím lepší? Některé modely stojí i přes 3 tisíce, což už si většina lidí nemůže úplně dovolit.

Ne, to určitě ne. Spoustu lidí si myslí, že čím dražší boty, tím stylovější, ale podle mého názoru boty jsou tak stylové, jak moc stylová jsi ty :-) .

Nike sneakers

4) Měl by mít člověk jedny speciální boty na tancování, nebo stačí jeden pár, ve kterém chodí pak i venku?

Tak tady jde spíš o hygienu, není dobré mít pouze jeden pár. My osobně máme vždy jeden pár na tréninky a soutěže a pak kolik chceme páru na normální venkovní nošení.

5) Kolik máš ty sama doma bot a jaký je tvůj nejoblíbenější model na tancování?

Nooooooooo, to je tajemství. Ne, mám asi čtvery boty. Jsem ujetá hlavně na kotníkové Nike a adidas originals.

Přestaň tancovat v lodičkách a nahoď sneakers

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář