Nejnovější příspěvky v této sekci

Street tanečníci se v lednu sejdou na soutěži Open dance cup

Dům dětí a mládeže Praha 10 – Dům UM tě ve spolupráci s taneční skupinou Snatch rank zve na soutěž Open dance cup, který se koná již 27. ledna 2013. Kontroluj bližší info!

Taneční skupina Snatch rank to roztočila v Teplicích

Jsem velice ráda, že mohu pogratulovat taneční skupině Snatch rank k jejímu úspěchu na taneční soutěži JUMP, která se pořádala 25. listopadu ve sportovní hale v Teplicích.

Taneční battly ovládnou sportovní halu v Teplicích

Už tuto neděli se ve sportovní hale v Teplicích koná taneční soutěž JUMP – O POHÁR MĚSTA DUBÍ. Jaké jsou poslední novinky před začátkem takové události a kdo vlastně zasedne v porotě?

Přestaň tancovat v lodičkách a nahoď sneakers

Tancovat se má ve společenské obuvi. Pokud jsi se ale stejně jako já někdy vracela ve tři ráno v lodičkách domů, tak mi dáš za pravdu, že to není žádná slast.

Pohled do zákulisí taneční soutěže JUMP 2012

Měla jsem možnost vyzpovídat hlavní pořadatelku taneční soutěže JUMP 2012, která se bude konat už 25. listopadu v Teplicích.

Čtverylka, valčík, kankán a LA style

Myslíš si, že umíš tancovat? Společně s Monikou, lektorkou skupiny Snatch rank, tě přesvědčím, že tancovat se člověk vlastně nikdy nenaučí. Hromada různých stylů totiž z tance dělá běh na dlouhou trať.

Taneční skupina Snatch rank

Snatch rank je jedna velká rodina, která na sobě neustále dře a během každé soutěže ze sebe vydá maximum. Poznej tuhle partičku mladých a talentovaných lidí blíž.

Taneční soutěž JUMP

25. listopadu proběhne v teplické sportovní hale taneční soutěž JUMP 2012, na které představí své skills celá řada prvotřídních tanečních skupin!

Jak si uříznout ostudu v taneční crew?

Pozvala jsem opět na pokec Mony z tanenční skupiny Snatch rank a tentokrát mě zajímalo, jaké to vlastně je, když má člověk možnost být členem tanenční crew.

prihlaska-splash

Přihlásit se do taneční skupiny Snatch rank je jednoduché. Vyplň nezávaznou přihlášku a já se ti ozvu zpět!

Playlist, který tě rozpohybuje

Ráda doma tancuji, ale někdy je vážně zdlouhavé najít skladbu, u které bych se vyřádila. Přizvala jsem si proto na pomoc Moniku z tanenční skupiny Snatch rank.

Skupina Snatch rank

Choreografie je umělecká činnost, která vyžaduje pořádnou dávku nadšení a talentu. Chystáš maturitní předtančení, nebo chceš dělat choreografii pro videoklipy?