Technika francouzského polibku je založena na vzájemné souhře jazyků při líbání s partnerem. Jedná se o velice intimní a oblíbenou techniku líbání, která je často součástí milostných hrátek. Během líbání jsou rty pootevřená a jazyky se vzájemně masírují ve spojených ústech. Dříve byl francouzský polibek považován církví za hřích.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Francouzský polibek

Jazyky při francouzském polibku

O prvním francouzáku vzniká v literatuře velké množství povídek a básní, protože se jedná o jeden z hlavních zlomů v intimním životě během dospívání. Je velmi zajímavé pročítat různé ankety, které se týkají strachu z prvního francouzského polibku. Jak se má jazyk hýbat, co když budu slintat atd.? O to zajímavější je sledovat výsledky těchto anket, ve kterých vyšlo, že náš první francouzský polibek dostaneme/dáme průměrně ve věku 14 let. Většinou nejsme spokojeni s chováním partnera, který svou přehnanou snahou zabije krásu okamžiku. I z toho si můžeme však vzít ponaučení a uvědomit si, že není zapotřebí během francouzského polibku lámat rekordy v délce vystrčení jazyku. Tzv. francouzák by měl být nenucený, přirozený a v neposlední řadě hlavně příjemný, protože o tom líbání přece je!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Natt

    Ahoj chtěla bych říct že francouzký polibek nebo-li Francouzák je to někdy nádhera ale holky když to kluk neumí tak je to divný :/ Ale jinka je to nejlepší být sami doma lehnout si do postele a líbat se je to úžasněj pocit ! ;) )