Book slouží pro prezentaci modelky a obsahuje profesionálně vytvořené fotografie, které může modelka ukázat modelingové agentuře. Book modelky lze průběžně doplňovat fotografiemi vzniklými během kariéry. Na book se dotazují také různí módní návrháři, fotografové a prakticky každý, kdo potřebuje konkrétní modelku nejdřív zhodnotit.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Potřebuje modelka book?

Potřebuje modelka book?

Vytvoření booku bohužel není levná záležitost. Připrav se na konečnou cenu pohybujícíc se od 5 tisíc Kč do 20 tisíc Kč, velmi záleží na samotném fotografovi, způsobu provedení a časové náročnosti. Vytvoření trvá zhruba týden. Některé modelingové agentury jsou schopné ti vytvoření booku zasponzorovat. V booku by neměly chybět fotografie v šatech, běžném oblečení a v plavkách/spodním prádle. Zkušený fotograf tě nastaví do standartních póz a výrazů, jenž jsou pro základ booku nezbytné. Docela zajímavé je, že první fotografie se většinou vytváří pouze s lehkým líčením a decentní retuší. Pěkný book ti otvírá cestu do světa modelingu.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Kristýna

    Nevím, kde jste tyto informace vzali, ale každá holka, která se zajímá o modeling ví, že book je kniha, kde jsou její fotky z průběhu kariéry…a kvalitní agentura po svých začínajících modelkách nebude chtít ihned book