Nejnovější příspěvky v této sekci

Book

Book slouží pro prezentaci modelky a obsahuje profesionálně vytvořené fotografie, které může modelka ukázat modelingové agentuře. Book modelky lze průběžně doplňovat fotografiemi vzniklými během kariéry. Na book se dotazují také různí módní návrháři, fotografové a prakticky každý, kdo potřebuje konkrétní modelku nejdřív zhodnotit.

Punk

Punk je nejen hudební, ale i životní styl charakteristický odmítáním globalizace, rasové diskriminace, komerce a dalších masově rozšířených postojů. Slovo punk pochází z angličtiny a znamená výtržník. Punk je často spojován s pohrdáním společenských pravidel a užíváním si života. Punková móda má primárně šokovat, a proto nosí lidé vyznávající tento směr tzv. číra a roztrhané oblečení.

Orální sex

Orální sex je sexuální praktika prováděná ústy. Pro stimulaci údu partnera se užívá výraz felace či lidový výraz kouření. Orální sex prováděný na partnerce se označuje jako cunnilingus neboli lízání, kdy je stimulován především klitoris a oblast poševního vchodu. I během orálního sexu se lze nakazit pohlavními chorobami.

Graffiti

Graffiti je způsob vytvárného projevu, jeden z elementů hip hop. Pro malování (většinou na zeď) jsou využívány spreje nebo fixy. Člověk dělající graffiti je označován jako writer eventuelně sprejer. Graffiti je v dnešní době považováno za plnohodnotnou formu umění, které má mnoho stylů a podob.

EMO

EMO je výraz označující subkulturu charakteristickou extavagantní módou, životním stylem založeným na emocích a třeba i zajímavými EMO účesy. Jedná se o zkratku z anglického “emotions”. Příznivci tohoto stylu preferují svůj vnitřní svět plné ponuré romantiky, hlubokých myšlenek a fascinace smrtí. S touto subkulturou je také často spojován pojem sebepoškozování.

Francouzský polibek

Technika francouzského polibku je založena na vzájemné souhře jazyků při líbání s partnerem. Jedná se o velice intimní a oblíbenou techniku líbání, která je často součástí milostných hrátek. Během líbání jsou rty pootevřená a jazyky se vzájemně masírují ve spojených ústech. Dříve byl francouzský polibek považován církví za hřích.