Nejnovější blogerky

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Milá slečna přináší příspěvky, které ti představí její outfity, tipy a v neposlední řadě třeba také starosti. Annette K. bloguje bez přetvářky a s lehkostí sobě vlastní.

SouthParkAvatar

Už tě nebaví řeči o kosmetice, blikající srdíčka a kamarádíčkování blogerek? V tom případě tě blogerka Apo Kalypsová rozhodně zaujme, protože její příspěvky a komentáře k aktuálnímu dění si neberou servítky.

DSC_0443

Zajímá tě, co všechno patří k životu typické kavárenské povalečky? Tak věř, že jen kafíčko to rozhodně není. Odpověď najdeš na zajímavém blogu, kam se budeš ráda vracet.

O

Rockerka tělem, duší i srdcem ti ukáže, že být tak trošku jiná je vlastně ohromná výhoda. Poznej její osobnost a uvidíš, že si tě dokáže získat stejně jako nemalé množství dalších čtenářek.

vrgzt

Pro někoho možná skromný blog, pro jiného zase exkurze do života zajímavé blogerky, která jako každá z nás bojuje s nedostatkem času a na první pohled věčně prázdným šatníkem.

tt

Blog je skvělým místem pro zaznamenávání malých radostí, což si Teress dobře uvědomuje a právě díky tomu můžeš čtením jejích příspěvků tyto malé radosti sdílet s ní.

sob15

Velmi známý blog přináší nejen kvalitní recenze kosmetiky, ale také třeba tipy na výlety, recepty a… vlastně tak nějak vše, co asi tak čtivý blog může nabídnout.

Prostřednictvím malých střípků ti ukáže, co prožívá a umožní ti zavítat do jejího světa, kde má velké slovo hudba a vlastní tvorba všeho, co jí udělá radost.

420341_202780346494591_1212163223_n

Velmi tvořivá a kulturně založená blogerka tě čas od času potěší zajímavými řádky a postřehy z jejího běžného života. Uvidíš, že její psaní si získá i tvoje sympatie.

206051_515672231792493_929692689_n

Začínající blog sice ještě nemá co nabídnout, ale už jen z těch pár řádků a hlavně zajímavých předsevzetí můžeme vytušit, že pokud se blog rozjede, rozhodně nebude šedivý a nezáživný.

CIMG0427

Její blog ti možná přijde na první pohled obyčejný, ale taková sonda do hlubin tak trošku bláznivé slečny se smyslem pro humor rozhodně není zbytečná.

IMG_2792

Style Brunch je místo, kde se můžeš nechat inspirovat, zároveň pobavit a dozvědět se něco více z toho velkého světa plného vysokých podpatků a třpytících se náhrdelníků.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Do blogování se snaží přinést úroveň a vlastní názor. Nutno podotknout, že se jí to opravdu daří. Zavítej na její stránky a dost možná změníš názor na to, jak mají vypadat kvalitní dívčí blogy.