Že randění není někdy zrovna snadné, víme asi všichni. Ale co takhle zapomenout na svoje trable a zasmát se příhodám, které se staly někomu jinému?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Randím, randíš, randíme

Každé chození je plné poprvé, které zažíváme s daným člověkem. První pusa, první rande, první sex. A někdy se tyto krásné okamžiky neobejdou bez trapasu. Pokydané tričko zmrzlinou nebo uprdnutí jen málokoho nechají ledově klidným. Co kdyby se to ale stalo někomu jinému a ty ses jenom dívala? Netrvá totiž dlouho a ty chvíle, kdy ti tváře div neshořely hanbou, se stanou vtipným příběhem. Takže co se takhle na nějaké takové „vtípky“ podívat?

Trapasy při sexu

Série „true story“

Podobnou otázku si položili tvůrci této krátké minisérie vtipným příběhů, které jsou inspirované skutečnými trapasy. A nejošemetnějšími chvílemi jsou právě historky spojené se sexem a věcmi okolo něho. Ale už dost povídání – pojďme na to. Všechny odkazy vedou na YouTube, protože College Humor nepovolil u těchto videí možnost vkládat je na externí weby. Díky za pochopení.

Maturiťák

Tento příběh je o klukovi a jeho dívce, kteří jsou velmi „natěšení“ na večer po svém maturitním plesu. Kdo by ale tušil, že se někdy tak jednoduchá věc může natolik pokazit.

Lov na kondomy

Složitosti okolo shánění ochrany jsou jistě velmi ošemetnou věcí. A přesně proto je antikoncepce o tolik jednoduší.

Dlouhé nohy

Kámasútra jak se patří, aneb nové pozice jsou někdy zrádné. Hlavně když vám překážejí vaše dlouhé nohy.

Kočičí milovník

Jak někdy sex může změnit názor na vaše domácí mazlíčky, kteří nejsou moc dobrými společníky během intimních chvílí.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář