Kámoška přináší exkluzivní rozhovor s mladou dívkou, která si zažila, jaké je to být pouze milenkou. Z pochopitelných důvodů nechce uvádět svou identitu, ale i tak by mohla být tato zpověď zajímavým čtením pro všechny holky a ženy, které měly či mají co dočinění se zadaným klukem či mužem. Být až ta druhá není vůbec jednoduchá role. Ze začátku to možné vypadá vše velmi atraktivně, ale časem se do všeho začínají míchat emoce a neštěští je na světě.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Stát se milenkou je jednoduché.

Stát se milenkou je jednoduché, ani to nemusíš ze začátku vědět. Alča se rozhodla podělit o své zkušenosti.

Začátky jsou jako sen

Ahoj, v první řadě děkuji za svěřenou důvěru a ochotu udělat s Kámoškou rozhovor. Můžeš se nám nejdříve nějak představit? Proč si se rozhodla podstoupit tuhle zpověď.

Není zač a určitě. Rodiče mi před 19 lety dali jméno Alča a pracuju v Praze jako servírka v jedné kavárně. Pokud znáte takové ty kavárny v obchoďácích, tak si asi dokážete představit, jak mě tahle práce naplňuje. No a jinak je to jednoduchý. Zlomil mi srdce a hooodně dlouho mi trvalo, než jsem se z toho tak nějak vyhrabala. Myslím si, že tohle musí trápit víc holek a nikde se člověk nedoví, jak se chovat jako milenka. Řekla bych, že každej má milenku za nějakou mrchu, co tahá chlapa od jeho přítelkyně či ženy. Přitom je to často mnohem složitější.

Jak jsi se stala vlastně milenkou? Věděla si, že má ten dotyčný nějakou známost?

Seznámila jsem se s ním tak, že jsem mu donesla kafe. Byl na nějaké pracovní poradě, měl oblek a vypadal dobře. Takových tam je denně ale docela dost. Tenhle na mě ale celou dobu koukal a věnoval pozornost víc mně než obchodnímu partnerovi. Při odchodu mi nechal na stole vizitku a docela velký dýško. Vizitku jsem schovala – byl to obchodní zástupce jedné IT společnosti. Zapomněla jsem na něj. Pak ale přišel znovu a znovu a znovu a já nakonec jeho milým návrhům neodolala. Asi po třech týdnech jsem s ním šla na večeři. Zjistila jsem, že se mi líbí a začala jsem k němu být přitahována, holky to určitě znaj. David byl o 5 let starší.

Stačí maličkost a pravda je venku

Jak to pokračovalo dál? Nabídl ti vztah?

Ze začátku mi věnoval děsně pozornosti. Dárečky, večeře a všechny ty další věci, kterými se pánové snaží holce pomotat hlavu. Abych ale byla upřímná, tak se mu to povedlo. Jak už to tak bývá, tak došlo i na sex – přímo u něj v autě. U něj doma jsem nikdy nebyla a ani mě nenapadlo, že bych tam jít měla. Vždycky říkal, že hodně pracuje. Navíc jsem si ještě nepřipadala na takovou návštěvu připravená. Pak mi jednou zavolal, že má celý den volno. Pro mě to byla suprová zpráva. Dali jsme procházku, jídlo a šli do kina na nějakou 3D ptákovinu. Nějak se jim to ale rozbilo a řekli, že restartování té jejich mašinky zabere snad půl hodiny. Tak že nám vrátí peníze nebo dají voucher na vstup zdarma. Ztratila jsem náladu a napadlo mě, že bych mohla v tom případě zajít k němu domů. Dočkala jsem se ale jen vymlouvání, vykrucování a v takové poloviční hádce jsme šli každý svou vlastní cestou. Takového jsem ho neznala. Druhý den mi napsal, že se omlouvá, ale že má už 6 let přítelkyni. Nechce ji ztratit, ale mě miluje.

To pro tebe musel být šok! Jak jsi reagovala?

To si piš, že to pro mě byla bomba. Vůbec nic jsem netušila, ale pak mi začaly docházet takové ty maličkosti. Brečela jsem jak malé dítě. Pořád mi to nedávalo smysl. Přestala jsem úplně komunikovat, třebaže mě začal bombardovat SMSkama.

Milenka je rizikové povolání

Já ale vím, že tohle konec nebyl. Jak se mu povedlo tě přesvědčit?

Nechala jsem se přemluvit k další schůzce, kde jsme si měli všechno vyříkat. Všechno mi začal dost rozumně vysvětlovat a já jsem na sobě začala pociťovat, že mu snad i dokážu odpustit. Tenhle meeting pochopitelně neskončil jinak než sexem – opět v autě. V ten moment jsem si ale řekla, že pokud z toho budu mít pořád všechny ty výhody + skvělej sex, tak mi to snad ani nevadí. V neposlední řadě jsem si říkala, že možná se mi povede ho jednou přesvědčit. Dnes už můžu upřímně říct, že jsem se zamilovala!

Jak dlouho se ti dařilo být milenkou na plný úvazek?

Chtěla jsem to zkusit a bez nějakých nervů mi to vydrželo zhruba měsíc. Bohužel když už byla pravda s přítelkyní venku, nebylo moc co skrývat. David se svou “křepelčičkou” volal klidně i během našich schůzek, jezdila jsem s ním nakupovat pro jejich společnou domácnost a znala jsem o ní všechny detaily. Jaká je v posteli, jaké má klady, jaké má zápory a jaký má hlavně denní rozvrh či přátele. Zvedal se mi žaludek a začalo mi být z toho všeho pěkně zle. Dokud jsem nic nevěděla, dokázala jsem to vše snášet. Teď už jsem i vědala, jak přesně vypadá. Jednou jsem jí dokonce potkala v New Yorkeru. Skoro jsem se sesypala.

Počítám s tím, že to asi byl ten bod, kdy jsi se rozhodla s tím něco udělat, že?

Přesně tak! Fakt mě to štvalo a jeho milovanou jsem začala pořádně nesnášet. Žárlila jsem a doopravdy se mi otvírala kudla v kapse. Přichytila jsem se, jak mu dělám naschvály. Tak nějak jsem toužila, aby se to provalilo. Třeba jsem si vytrhla svoje blond vlasy (i když on měl brunetku) a hodila mu je na zadní sedačky. Začala jsem mu psát SMS v momentech, kdy byl na 100 % s tou svojí. Zkrátka jsem se snažila. Dlouho to netrvalo a na můj mobil mi přišla hodně výhružná zpráva. Chtěla mi vydrápat oči, zlámat nohy a tak. David si mě zavolal na kobereček.

A to byl konec?

Dalo by se říct, že to byl začátek konce. Nebyla jsem pro něj tak významná, aby opustil přítelkyni, na kterou si neustále stěžoval. Fakt mě to naštvalo a nedokázala jsem si to vysvětlit. Říkal, jak mě miluje, ale dal přednost jiné – té kravce, která mu tak lezla na nervy. Je už to pár měsíců a já jsem se už oklepala. Byla jsem naivní a zamilovaná. Byla to chyba. Jeho přítelkyně do dneška neví, kdo jsem. V její situaci bych se asi zachovala stejně. Zkrátka už nikdy nechci být milenkou. Nevěra se mi hnusí, ať už na ní koukám z libovolného úhlu. A on? On z toho určitě nějak šikovně vybruslil, ostatně s ženskejma to umí. Jen mu doporučuju, aby k nám na kafe už nechodil. Nemuselo by mu z něj být dvakrát dobře.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • marry

    Ne vždycky to musí dopadnout takhle. Já byla milenkou také (asi měsíc), věděla jsem, že má přítelkyni, ba dokonce i dítě. Ale byla jsem tak zamilovaná, že jsem byla šťastná za každou chvíli s ním, i když jsem věděla, že jsem až ta druhá (pardon, třetí- po jeho dceři). Po čase to ale samozřejmě taky vyplavalo na povrch, miláček šel doma s pravdou ven a opustil ji. Musím uznat, že potkat svou sokyni je opravdu nehezký zážitek, zvláště ve chvíli, kdy už to ví a tváří se na vás tak “neuvěřitelně mile”, že kdyby pohled zabíjel, ležíte už v rakvi. Být milenkou není vůbec jednoduché, ale někdy to přináší své ovoce. Například já jsem dnes jeho přítelkyní a báječně nám to klape už několik měsíců. Takže hlavu vzhůru, holky. I milenky mají občas šťastné konce :)

  • iv

    hojda, známe.. Miluju, když ti takovej borec tvrdí, jak jsi krásná, milá vyjímečná, div že ne světlo jeho života, ale že by se se svojí přítelkyní rozešel to ne. A samozřejmě že jí vůbec má, to ti sdělí jen tak mimochodem někde v sms. A přitom vykládá jak je ve vztahu nespokojený, jak si spolu nerozumějí a kdesi cosi. Oni jsou totiž mnohdy ti naši hoši takový pohodlný zbabělci. Ta jejich může být v jejich očích asi úplná p..a, ale když dojde na lámání chleba, tak dají přednost jistotě, smrádek ale teploučko..