Dostat od kluka kopačky není nic, co by chtěl člověk zažít dvakrát. Co si budeme nalhávat, většinou býváme na opačné straně břehu.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Dostat od kluka kopačky není nic, co by chtěl člověk zažít dvakrát. Co si budeme nalhávat, většinou býváme na opačné straně břehu. Pokud tě něco takového potkalo, určitě si se musela sama sebe ptát, kde si mohla udělat chybu? Pozvala jsem 5 kluků na pivo (drink typu Cosmopolitan by je asi nenalákal) a zeptala se jich na to, proč se právě oni rozešli se svou přítelkyní. Ze začátku se sice styděli a báli se svěřit, ale tekutý chléb zafungoval a mně se z nich povedlo dostat docela zajímavé postřehy.

Zpověď kluků, kteří nás odkopli!

Dostat kopačky od kluka není nic příjemného. Vyzpovídala jsem kluky, kteří s tím mají zkušenost.

Jasná otázka

Otázka na kluky byla jasná: “Proč si se rozešel se svou přítelkyní?” Občas jsem byla doopravdy překvapená, někdy šokovaná, ale čím víc kluci povídali, tím víc jsem jim rozumněla. Pro rozchod má každý z nás své vlastní důvody. Trápit se zbytečně ve vztahu nikdo z nás nechce.

Kluci mluví

Petr – 21 let – ve vztahu 2 roky

Hele, asi to bylo hlavně kvůli tomu, že mě nutila čučet na Ordinaci. Kdepak, dělam si srandu. Postupem času jsem si čím dál tím víc všímal, že si nerozumíme v názorech. Ze začátku vztahu to nebylo až tak jasný, ale časem se ty rozdíly strašně prohloubily. Moje přítule navíc byla o 3 roky mladší a v tomhle věku člověk měsíc za měsícem pořád mění názory. Takže zatímco ze začátku mi vše přišlo nejvíc okey, tak po těch dvou letech jsem se někdy nestačil divit. Je mi úplně jedno, jestli moje holka neposlouchá, to co já nebo tak, to je mi ukradený. Vadí mi, když si zkrátka nerozumíme v takovejch těch společenskejch tématech a třeba i pohledu na svět.

Marek – 20 let – ve vztahu 5 měsíců

Řeknu vám, že je to doopravdy velká rána, když zjistíte nevěru svojí vlastní holky. Vztah mi přišel v pořádku a sex byl taky alespoň z mého pohledu v pořádku. Počkal jsem na ní tři měsíce a po dalších dvou zjistil, že celou tu dobu se intimně potkává se svým bývalým. Stačilo, když mi omylem poslala SMS, které měla patřit jemu. Chvilku jsem byl fakt nasranej, ale pořád jsem přemýšlel o tom, že bych jí snad i něco takového dokázal odpustit. Nakonec jsem si ale uvědomil, že začátek vztahu by asi neměl mít takové vady na kráse a vyflákl se na ní. Nebyly to až tak úplně kopačky, jasný impuls dala ona.

Hraby – 18 let – ve vztahu skoro 1 rok

Prostě přestala fungovat chemie. Ono se tak nějak říká, že i ta nejkrásnější holka na světě má chlapa, kterýho už nebaví. Sundal jsem si růžový brýle a najednou jsem viděl ty hromady štěrbin kolem. Navíc v mym věku jsem se fakt nechtěl někde zafáčovat, protože si myslim, že to pak každýho normálního chlapa mrzí. Jsem mladej, chci si užívat a tak. Moje holka to tak nějak pochopila. Radši jsem jí to mírnější formou řekl ještě předtím, než jsem jí třeba začal podvádět.

Roman – 25 let – ve vztahu 4 roky

Moje holka byla fakt skvělá, pod to se podepíšu klidně krví! Bohužel to stejné se již nedá říct o její vykutálené rodince v čele s maminkou. S tchýní (asi až na pár šťastlivců) si žádnej chlap nepotyká. První dva roky jsem tomu nebyl až tak moc vystavenej, protože bejvalka bydlela na koleji a u nás ve městě jsme byli jen pár dnů do měsíce. Pak se ale na školu vykašlala a my jsme buď byli u nás na bytě nebo u nich na baráku. Pro někoho už teď možná noční můra. Navrhoval jsem společné bydlení, ale to se paní mámě jaksi nelíbilo. Proč utrácet několik tisíc za nájem, když máme prý u nich v domě volné patro. Když teď tak nad tím přemýšlím, dal bych za ten nájem ve vlastním klidně i 100 tisíc. Pobyt u přítelkyně totiž neznamenal pouze povinné snídaně, obědy a večeře v rodiném kruhu, ale pochopitelně také celou řadu domácích prací. Pomalu ale jistě jsem se stával otrokem a ztrácel soukromí. Její matka nám lezla do pokoje, údajně “rovnala” věci a z mýho pohledu dělala naschvály. Čepici tomu vždycky dokázala nasadit tím, když si vzala tu mojí do kuchyně a tam jí začla cpát do hlavy ty její moudra. To pak obě stály proti mně a já jsem si připadal jak na pranýři. Simča byla moc fajn, ale dál to nešlo. Změnu nechtěla a stála za maminkou. A podle mě si ty dvě teď povídají o tom, jakej jsem to hajzlík, že jsem chudinku Simonku opustil kvůli své lenosti a tvrdohlavosti.

Kuba – 21 let – ve vztahu 13 dnů

Se svojí bejvalkou jsem se znal už ze střední. Vždycky jsme pokecali, zapařili, ale nikdy mezi náma nic nebylo. Pak jsme společně šli na vejšku a na jedný párty se vykousli, nakonec jsem se vedle ní probudil na bytě a nepamatoval si tak nějak vůbec nic. Po chvilce diskuze jsme se rozhodli tak, že spolu budeme chodit. Rozumněli jsme si a znali jsme se dost dobře na to, aby nás nic nepřekvapilo. To byl ale dost velkej omyl! To co vám teď řeknu, vám asi přijde směšný, ale je to pravda. Další den jsme byli domluvený na romantickou večeři u mě na privátě. Z tý první noci jsem si nic nepamatoval pořádně, takže jsem předpokládal, že sex byl asi fajn. Ani ona nic nějak neříkala. Večeře proběhla, začli jsme se mazlit a pak přišlo rozčarování. Při sexu na mě řvala sprostě, fackovala mě a třeba mi i jen tak strčila prst do zadku!!! Asi nemusím říkat, že jsem se při pomyšlení na další takové číslo začal strachy třást jak drahej pes. Ona spokojená a já vystresovanej jsme usnuli. Uběhlo pár dnů a já jsem se jí svěřil, že bych ze začátku takové experimenty vynechal. Jsem radši na mileneckou klasiku, občas třeba nějaké to divočení, ale tohle? Nejsem sado-masochistickej pornoherec, abych se nechal mlátit hej. Třináctej den (tohle číslo asi vážně nosí smůlu) se ale situace opakovala. Sice už mě nefackovala, ale přišla s dalšími novinkami, o kterých snad ani nebudu mluvit. Takže se mi přestaňte tlumit vy volové, nebo jí na vás dam číslo! Rozchod bylo jediné řešení, ale do dneška jsme kamarádi.

Kluci jsou kluci

Který z těchto příběhů tě nejvíc zaujal? Pokud se chceš kluků na něco zeptat, neváhej a napiš do diskuze. Mám slíbeno, že to sem přijde každý z nich alespoň jednou zkontrolovat :-) . Je vidět, že důvody k rozchodu mohou být opravdu různé, takže pokud tě kluk dal kopačky, nemusela to být vlastně ani tvoje chyba nebo něco, co by mělo vadit tvému budoucímu partnerovi. Každý kluk vyžaduje od vztahu něco jiného.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Sqeezinka

    No, já si myslím, že by si to kluci měli předem vyjasnit, co chtěj. Pak tě po pár letech nekopnou aspoň do zadku.

  • Clarky

    Koukám, že ale často rozumný důvody k rozchodu … v každé zpovědi jsem našla něco, co už sama znám ;-)

    Tak hodně štěstí pánové, při hledání té pravé..