„Co to je ženská ejakulace? Mohu to také prožít? A jaké pocity při tom prožiji?“ takové a velmi podobné otázky si často kladou mladé dívky. Pokud ani ty nejsi výjimkou a chceš se dozvědět více o problematice ženské ejakulace, neváhej, otevři a přečti si tento článek. Dozvíš se, jak ženská ejakulace vzniká, kdo ji může prožít a zda může znamenat i nějaké problémy při sexu či ve vztahu.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Ženská ejakulace není tabu

Nezapomenutelný sexuální zážitek, na který nejde jen tak zapomenout.

Co to ženská ejakulace vlastně je?

Tento proces je též známý pod pojmem mokrý orgasmus a jedná se o to, že žena při orgasmu vyloučí z těla tekutinu (výstřikem, většinou spíše vytečením z pochvy), která je svým složením velmi podobná mužskému ejakulátu, jen s tím rozdílem, že neobsahuje spermie.

Dle ověřených informací je tato tekutina vylučována takzvanými Skeneho žlázami, tedy párovou žlázou, která se nachází na obou stranách zakončení močové trubice.

Kdo může dosáhnout ženské ejakulace?

Ženská ejakulace není něco, co by mohla prožít každá žena, týká se to zhruba pětiny z nás. Dodnes není jasné, proč některé ženy ženské ejakulace schopné jsou a jiné ne, ale ať tak či onak, jedno je jasné. To, že je žena schopná ženské ejakulace neznamená, že jí bude doprovázen každý orgasmus. Žena k prožití mokrého orgasmu potřebuje klid, pohodu a příjemné prostředí – rozhodně nebývá ženská ejakulace spojena s rychlovkou někde v křoví nebo na dámských záchodcích.

Jak ženská ejakulace probíhá? Může vadit partnerovi?

Již jsem se o tom zmiňovala. Pokud se tě ženská ejakulace týká a prožiješ ji, buď v klidu. Je to normální a nemusíš se bát. Jedná se v podstatě „jen“ o vytečení (vystříknutí) tekutiny z pochvy. Vůbec to není na závadu, ba právě naopak.

Většinu mužů ženská ejakulace velmi vzrušuje. Je to totiž nevšední zážitek, který je spojený s obrovským vzrušením a prožitkem ženy. Pokud se u tebe ženská ejakulace objeví a ty si přesto nejsi jistá tím, co si o tom myslel partner, neboj se s ním o ženské ejakulaci mluvit. Vždyť komunikace je ve vztahu velmi důležitá, ba možná snad to nejdůležitější.

Jaké pocity prožívá žena při mokrém orgasmu?

Ženská ejakulace je dodnes zahalena tajemstvím, v každém případě se není čeho bát. Rozhodně je to velmi příjemný zážitek – vždyť on orgasmus je vždy něco velmi příjemného a intimního :-) .

Opravdu se není čeho bát. Pokud tě někdy tento nevšední zážitek – ženská ejakulace – potká, uvidíš, že je to velmi příjemné a bude se to líbit nejen tobě, ale i tvému příteli. Muži mají velmi rádi a velmi je vzrušuje, když před nimi žena své vzrušení neskrývá – a taková ženská ejakulace, to je důkaz velmi silného prožitku.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Wolfik

    Uvolni se. Úplně. I když to bude vypadat, že se spíš “počuráš”, zůstaň v klidu a uvolněná. Chce to taky dráždit ty žlázy, nejdřív prudkými pohyby a tlakem a pak jen pomalu vytahovat (penis, prsty) z pochvy a znovu pomalu dovnitř… a ven.

  • elisn

    Nemate nekdo radu jak tohle poznam? Vzdy kdyz mam sex s pritelem tak citim ze to vystriknu ale pak, kdyz uz skoto to nejak se to zastavi. Nejaka rada jak dokoncit ejakulaci?