Kondom je nejpoužívanější antikoncepční metoda a na první pohled na něm není moc co zlepšovat. Proč je tedy kolem konceptu s názvem Origami kondom takový rozruch?

avatar

Klára Vrbíková
Sexperimentátorka a nymfa na volné noze.

Znovuvynalezení kondomu

Latexový kondom byl poprvé představen před více než 100 lety. Díky technologiím a vědě dnes máme k dispozici velmi bezpečné kondomy různých velikostí, provedení a třeba i tvarů. I tak má ale tato pomůcka stále řadu nevýhod. Daniel Resnic z Kalifornie se rozhodl běžný prezervativ zásadně vylepšit a vynalezl Origami kondom! Ten sice není zatím komerčně dostupný, ale vynález má podporu z mnoha míst včetně finanční injekce od amerického institutu pro zdraví a nadace Billa a Melindy Gatesových. Bill Gates vidí v Origami kondomu šanci, jak zásadně ovlivnit sexuální zdraví.

Že nelze šprcku vylepšit? Je tady revoluční Origami kondom!
Origami kondom přináší opravdu velké změny. Dostane se na trh?
zdroj: origamicondoms.com

V čem se Origami kondom liší?

Běžný kondom je srolován dohromady, ale Origami kondom je složen z jednotlivých segmentů. Díky tomu se má údajně nejen rychleji nasazovat, ale zároveň lépe reagovat při sexu. Neshrnuje se a navíc poskytuje partnerovi lepší prožitek. Vše ostatně vysvětluje následující video, kde jsou představeny hlavní výhody.

Tři různá provedení

Tvůrci Origami kondomu připravují celkem 3 různé typy – pro pány, pro dámy a pro anální sex. Všechny pochopitelně fungují na principu skládání, pouze jsou speciálně uzpůsobeny konkrétnímu účelu. Před vynálezem je ještě dlouhá cesta schvalování, klinického testování a dalších legislativních záležitostí, ale šance na komerční prodej rozhodně není malá. Koncept přináší jednu z nejzásadnějších změn ve světě kondomůl za posledních 50 let.

Celkem 3 různé typy - pro pány, pro dámy a pro anální sex
Celkem 3 různé typy Origami kondomu – pro pány, pro dámy a pro anální sex.
zdroj: origamicondoms.com

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář