Svého přítele sice miluješ, sex se ti líbí, ale děsíš se okamžiku, kdy zase budete ležet v posteli, jeho ruka ti zajede pod tričko a ty začneš cítit, že celá rudneš a modlíš se, aby ti proboha všechno to oblečení nesundal. Přemáhá tě stydlivost! Hlavou se ti míhá tolik myšlenek. Co jsem si dneska vzala za spodní prádlo? Oholila jsem se vůbec? A hlavně ať nechá zhasnuto! Stydlivost zase vyhrála!

avatar

Nikol Chrástová
Blogerka se zájmem o vše zajímavé, co se objeví v jejím zorném poli.

Stydlivost je pro dívky přirozenou překážkou pro vychutnání sexu na maximum.

Stydlivost je pro dívky přirozenou překážkou pro vychutnání sexu na maximum. Necháš se ovládnout strachem?

Chronická stydlivost

Hlavní věcí je, uvědomit si, proč nebo za co se to vlastně stydíš či co v tobě stydlivost probouzí. Před sedmi lety ti ve škole říkali vagóne a ty máš do dnes mindráky z trochu většího bříška? Nebo se ti jako nevyřešitelný problém zdají tvá menší prsa? Jestli jsi prostě jenom perfekcionistka a potřebuješ být neustále heboučká, voňavá, pěkně učesaná a rozčiluje tě, když při vášnivých postelových hrátkách s přítelem, máš na hlavě vrabčí hnízdo nebo se trochu zapotíš, pak to bude asi trochu horší. Ale stydlivost se dá vždycky nějak vyzmizíkovat.

Stydlivost? Pryč s ní!

Uvědom si, že když s tebou tvůj přítel je, tak asi ví, jak vypadáš a tvá postava mu není cizí. Myslíš, že od tak skvělé holky uteče jenom proto, že má o pět kilo víc, než anorektická modelka? Já myslím, že ne. Obrovská prsa se líbí jenom některým klukům, většina dá přednost menšímu poprsí, které jak se říká, se vejde tak akorát do ruky. A že budeš rozcuchaná, zpocená a z rozmazaným make-upem? No a?! Svému klukovi se zajisté budeš líbit o dost více, když se vedle tebe potom ráno probudí a uvidí tě takhle. Kluci říkají, že je pohled na rozcuchanou, nenamalovanou a nahou přítelkyni v jejich posteli nanovo vzruší, protože si vzpomenou, při jaké „akci“ jejich slečny k těm zacuchaným vlasům přišli. Takže k čemu stydlivost? Ta je na nic! Platí to v případě, že tvůj přítel není Ken a ty nejsi jeho Barbie a nechodíte spát oba nalíčení.

I kluci mají starosti

Zatím co ty přemýšlíš, jestli vypadáš úžasně a jestli si nevšimne nějakého malého špíčku, tak i tvému příteli se hlavou honí různé myšlenky. Ne, ani klukům není stydlivost cizí. „Ona je tak krásná, co když se hned udělám? Nebo co když se mi dnes tak nepostaví? Doufám, že si nezapomněla vzít prášek, neměl bych raději najít kondom?“ A těch věcí je samozřejmě mnohem více. Když budete oba potichu a navzájem se utápět ve svých myšlenkách, tak vám to moc nepomůže. Zkuste, pokud se zrovna nelíbáte, hodně mluvit. Né nahlas a ani o fotbalovém zápase nebo o minulé party, ale zkus svého kluka povzbuzovat a říkej mu, jak se ti líbí. On ti to zajisté oplatí a na nějaké špíčky a stydlivost, už ani nepomyslíte.

Řešení v nouzi!

Pokud ti stydlivost nechce dát sbohem nebo se jí nedokážeš zbavit, je tu řešení, které to může vyřešit. Až příště budeš se svým přítelem, neboj se rozsvítit světlo. Přeber iniciativu, šátkem mu zavaž oči a nech ho, ať si tě celou poslepu svlékne a pak…

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • http://prodivky.tomsh.cz Mersmerize

  Já jsem se na začátku svého sexuální života taky dost styděla (dost je slabé slovo). A tak je to u mě vždycky s každým novým sexuálním partnerem a nejde se toho zbavit, ani kdybych chtěla nějak víc… Ale v současné době mám už stálého přítele, se kterým jsme delší dobu a už se vůbec nestydíme – myslím, že to také hraje velkou roli:)

 • Lukáš

  Cituji:
  “Řešení v nouzi!
  Pokud ti stydlivost nechce dát sbohem nebo se jí nedokážeš zbavit, je tu řešení, které to může vyřešit. Až příště budeš se svým přítelem, neboj se rozsvítit světlo. Přeber iniciativu, šátkem mu zavaž oči a nech ho, ať si tě celou poslepu svlékne a pak…” ..konec citace..

  To s tím šátkem je dobrý nápad, ale není moc dobrý nápad nechat ho aby vás svlékl, lepší by bylo, kdyby jste mu zavázala oči a připoutala ho šátkem nebo čímkoliv jiným k posteli a začala mu do ouška šeptat co mu dopřejete a pak to prováděla.. přeci to znáte sami :)