Nedávno jsem před partnerem prohodila nápad týkající se návštěvy swingers párty. Ten mi opětoval pouze vytřeštěné oči a překvapený otazník vepsaný ve tváři. Jsem s partnerem již nějakou dobu a měla jsem chuť okořenit náš sexuální život. Vždyť všude se říká, jak muži neumí byt monogamní, hledají změny a útěk ze stereotypu, tak jaképak překvapení?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Zážitky ze swingers párty

Milovat se před očima cizích lidí? Pořádně vzrušující zážitek, který dokáže upevnit vztah!

Chtěla jsem zahnat nudu

Lidé pro zpestření sexu vyhledávají různá dobrodružství – sexy hračky, netradiční praktiky, návštěvy podniků určených k sexuálním radovánkám, trojky nebo pikantní večery ve společnosti druhého páru. Tak proč nezkusit swingers párty? Heslo dnešních swingers klubů je o tom bavit se! Zábavou bývá především sex, ale není to nezbytné. Na swingers párty si můžeš jen dobře povídat s ostatníma, popíjet dobrý drink či se dívat na ostatní páry. Nikdo nikoho k ničemu nenutí a je jen na vůli hostů, jakým způsobem zde stráví svůj čas. Chodí sem především páry či single ženy. Samotní muži do swingers klubu volný vstup nemají. Proč? Asi by bylo přechlapováno :-) !

Bez jasných pravidel bych do toho nešla

Zvážila jsme s přítelem vše pro a proti a nakonec jsme se rozhodli pro zkoušku. Domluvili jsme si několik pravidel a hranic, kam můžeme zajít, kam zajít nesmíme a určitá znamení, kdyby se partner dostal dál nebo jinam než je domluveno. Společně jsme si na internetu zarezervovali místa a začali se docela těšit. Jak se čas blížil, tak i znatelně nervóznět.

Jde se na věc

Nastal den D! Včetně kompletní hygieny a krášlících přípravách jsme vybírali vhodné sexy prádlo. U partnera to bylo celkem lehké, zvolil černé saténové trenky. U mě byl výběr větší a těžší, tak jsem nakonec zvolila to, v čem se cítím svá a sexy. Černo-růžové krajkové spodní prádlo s punčochami a luxusními botkami. Už samotné oblékání mě vyprovokovalo být vzrušená a natěšená. Klub jsme našli celkem rychle, akce začínala kolem deváté hodiny. Dorazili jsme o půl hodiny déle, abychom tam nestrašili mezi prvními návštěvníky. U vchodu nás přivítala milá obsluha a jelikož to byla naše první návštěva, provedli nás po klubu. Klub působil velice luxusně, různě stylizované a barevně provedené pokoje mě fascinovaly. Přítel se styděl a lehce se mu chvěla ruka, když jsme procházeli kolem pokoje, kam mohou jen dívky. Převlékli jsme se v šatně do svých oblečků a šli na bar, kde nás čekal welcome drink. Uvelebili jsme se v křesílkách, popíjeli a zkoumali terén. U druhého drinku jsem se už otrkávala a začínala nasávat atmosféru plnou erotiky. Dokonce si k nám přisedl milý pár okolo našeho věku. Příjemně jsme si povídali, ale nic závazného jsme nechtěli.

Ve víru swingers

Lidé okolo se pomalu odebírali do různých pokojů, někteří se ještě mazlili ve společenské místnosti, kde byl zábavný program v podobě striptýzu. Ten už mě ale nezajímal. Rozloučili jsme se s naším párem a já vzala partnera a provedla ho místnostmi. Vybrala jsem pokojík, kde se někteří už vášnivě milovali. Lehla jsem si vyzývavě na postel a sváděla svého přítele. Ten nemohl odolat a pustili jsme se do víru swingers. Nevnímala jsem svět, milování s přítelem je vždy nádherné, ještě v tak inspirativním prostředí… když najednou cítím další ruce na svých prsou. Byla to žena, moc hezká, hladila mě jen lehce. Bylo to vzrušující! Můj partner tu ženu taky začal hladit a u toho váhavě koukal do mých očí, jestli smí. Jen jsem přikývla. K ženě se přidal další muž, začali se milovat a během toho jsme se stihly s ní jen tak letmo pohladit, políbit. Vzrušovalo mě její vzdychání. Bylo to tak nezávazné. Nic se zde nemusí, nikdo do ničeho nenutí, šlo jen o lehké oťukávání a poznávání nového.

Čvachty čvacht

Po prvním zážitku jsme vyzkoušeli bazén, kde jsme se dále seznamovali s lidmi. Byla legrace, jen tak jsme si pinkali s balónem, stříkali po sobě vodu, smáli se a flirtovali. Přítel mi ukázal dívku, která se mu líbila. Provokativně jsem ji hodila balón a už se šla seznamovat. Byla nádherná a sexy, hodně jsme se nasmály. Líbila se mi a tak netrvalo dlouho a začaly jsme se líbat a hladit. Chtěla se přesunout do pokoje, vůbec jsem se nebránila. Poprvé jsem se milovala se ženou a můj přítel jen napjatě sledoval. Bylo vidět, že ho to hodně vzrušuje a možná, že by se i nejraději přidal. Jenže napoprvé jsme to nechtěli nějak přehánět. Všechno má svůj čas.

Poprvé a naposled?

Společně s přítelem jsme pak měli ještě několik báječných orgasmů. Párty jsme si užili na maximum a naše psychika na tom vůbec neutrpěla. Celou dobu jsme ctili naše pravidla a určitě příště swingers znovu zopakujeme. Třeba se posuneme zase o něco dál. Řekla bych, že náš vztah se tím zážitkem hodně upevnil. Doma jsme spolu vyčerpaní ulehli do postele. Plní zážitků jsme si ještě povídali a ve spokojeném objetí usnuli. Teď už to bude skoro týden od naší první swingers akce a my už přemýšlíme, kdy vyrazíme na další.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • petra19801

  Ahoj, já se musím pochlubit se svou zkušeností se swingers. Předem jsem se hodně bála, jací tam budou lidé, jestli se nebudu stydět, jestli nebudu do něčeho nucena,atd. Mám přítele, ale šla jsem tam poprvé se svoji kamarádkou, aby se přítel nezakoukal :-) . Zážitek byl krásný a velmi příjemný, lidé super, zcela normální, žádní zvrhlíci, a stud jsem ztratila po 15 minutách, tam si jsou všichni rovni. Vše bylo dobrovolné.Výhoda byla, že to byla soukromá akce, na kterou jsem narazila náhodně přes web http://www.domaciparty.proweb.cz . Už jsem několikrát vzala přítele, teď už manžela :-) . A jednu zkušenost mám i z Německa, také super. Doporučuji vyzkoušet

 • anakin krapek

  Hledam partnerku z prahy a okoli na pravidelne ci občasné návštevy swingers
  hlavně nezávazně privezu odvezu utratu platim hledam slečnu ktera to chce vyskoušet či tak žít nebo jí to baví na urovni štíhlou nebo lehce + na urovni myslim kdo sw ma jako styl zivota rozumi tomu vi jak to tam chodi co se ocekava a co je zadouci a co ne co ma a nema delat a jak se chovat ktera k sobě chce nekoho kdo to zna a neni uplny pitomec co chce jen zasunout pac je nedrzenec
  v posteli sem vásnivy divoky mam rad sex se vsim divoký vášnivý se vsim vsudy co je krasne a libi se proto party je jen malo slecen ktere to tak maji radi tolik , tantra masáže rozumim ženam a vim co chteji a slibuji ti mnohonasobne orgasmy skvelou zabavu pripadne ani spolu nemusime nic mit muzem byt v klubu jako pratele a uzivat si s jinyma a vse se vyvine nejlepe kočku co to ma velmi rada muzem chodit i na hotylky a travit cas i jinak krasne veci na krasnych mistech a nejen sex ale spis nezavazne proste uzivat života a co je hezké 776361535 robert
  muj profil http://www.facebook.com/Hitch776361535

 • Patrik

  Daniella. Ty jsi asi dobře seschlá naštvaná baba co?

 • imaginaro

  Pravých swingers je málo !!!

  Taky už jsem párkrát byla se svým přítelem na sw byla a bylo to super.Musím vám všem ale napsat své sklamání nad přístupem mnoha organizátorů,protože svým chováním dokazují to,že nevědí co opravdu znamená swingers.Pokud já vím,toto slovo sdružuje příznivce mnoha praktik a ne pouze příznivce sexu kde si páry vymění partnery.Bohužel toto spousta organizátorů nechápe a po pár návštěvách kdy jsme k sobě chtěli pouze holku nám odepřeli vstup.Někteří nám napsali ať nejezdíme dokonce už při domlouvání před první návštěvou.Jsem tím hodně zklamaná,pač tito org. ani nezvali samotné ženy.Asi se báli že se jim ty rádoby swingers páry rozhádali kdyby nějaký chlap chtěl samotnou ženu a ta jeho neměla nic na oplátku.
  ORGANIZÁTOŘI,ZAMYSLETE SE NAD SEBOU.

 • Daniella

  Tento páreček se musel asi “hodně” milovat. Ubohé…nechápu jak toto může někoho vůbec napadnout. Přeci když člověk někoho miluje, tak se bude těžko už jen objímat s jiným a být u toho sledován svým vlastním přítelem. Divím se, že ani jeden z nich nežárlil…
  fuj…

 • prodekan

  Řekla bych, že náš vztah se tím zážitkem hodně upevnil.
  LOLEC