Líbání je lidská činnost, která patří mezi takové aktivity, kterým rádi věnujeme svůj čas, samy o sobě totiž mají na nás a náš organismus velmi pozitivní vliv. Pravdou však zůstává, že každá dívka či žena nepolíbí muže předtím, než si bude jistá, že dotyčný stojí za ztrátu jejího času. Co byste tedy měly vědět předtím, než ho vlastně políbíte?

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Kolik už si v životě políbila kluků? Bylo jich pět, deset nebo padesát? S odstupem času by se určitě našel nějaký, u kterého by si chtěla čas vrátit zpět.

Kolik už si v životě políbila kluků? Bylo jich pět, deset nebo padesát? U kterého by si chtěla čas vrátit zpět?

Uvědom si před polibkem

Mnohým dívkám připadá naprosto jednoduché přijít k muži a políbit ho. Takové dívky si však neuvědomují, že naše tělo na to možná je připravené, ale mysl ne. Kámoška přináší několik tipů a rad, na které je vhodné zaměřit se ještě před tím, než ho políbíš. V budoucnu si za to možná poděkuješ. A pokud nevíš, jak na samotné líbání, koukni na exkluzivní návod.

1) On hledá vážný vztah

Pokud narazíte na muže, který hledá vážný vztah, měly byste si dávat velký pozor, protože byste se mohly dočkat velkého zklamání. Takoví muži, kteří si v podnapilém stavu ulítnou (ať už se jedná pouze o polibek), se mohou v budoucnu stáhnout a vám tak ublížit. Mnoho žen a dívek se po následném polibku dožaduje alespoň té nejmenší pozornosti. Jak už je zmínění, většina mužů se poté straní a snaží se, aby se na to rychle zapomnělo, protože on je přeci ten, který po úletech na jednu noc netouží – a v některých případech se jedná i o pouhý polibek. Pakliže i vy toužíte po vážném vztahu, pak se prakticky nemusíte obávat, koho líbáte, protože rychlé seznámení a brzké polibky vám na srdíčku moc velké šrámy neudělají, pokud ten dotyčný po vztahu netouží. A když se sejdeme s mužem, který touží po tom samém, co vy, tak jsem zřejmě našla své štěstí.

2) Zajímá vás, jaký vede život?

Toto je jedna z pozitivních věcí, díky které si můžete být jisté, že právě tento muž vás zajímá a není to jen o tom, jak vypadá, nebo vystupuje. Každá žena by se alespoň trochu měla zajímat o to, jaký muž vede život. Pokud do této skupiny nepatříte, možná je zbytečné si s takovým mužem něco začínat.

3) Respektujete ho

Na celém světě nenajdete muže, který by netoužil po ženě, která dokonale respektuje jeho chování, životní postoj a cíle. Pokud k takovému muži máte respekt, je to další dobrý krok k tomu, abyste ho mohla políbit a později ničeho nelitovala.

4) Cítíte, že je se sebou spokojený

Každá žena potřebuje muže o kterém víte, že se postará nejen o sebe, ale i o vás. A jak poznáte, že je muž sám se sebou spokojený? Jeden z příznaků je, že se usmívá a vyzařuje pozitivní energii, je na sebe pyšný a neustále si nestěžuje si na své pracovní povinnosti. Pakliže narazíte na muže, který vám dává jasně najevo, že není s ničím spokojený (tudíž ani sám se sebou), je dobré se stáhnout, protože s takovým mužem byste mohly mít v budoucnu problém. V druhém případě se mu pokuste dodat trochu sebevědomí a když ani to nepomůže, je dobré hledat cesty jinde.

5) Opravdu ho toužíte políbit?

Jednoduché, ale také geniální. Možná vás napadá: ‘Eh, je to jen polibek – je to velký problém?’ Pokud se budete líbat s více muži, tedy pokud za svůj život potkáte více mužů, snadněji poznáte, co právě vám nejvíc vyhovuje. Stačí vědět, že osoba, kterou chcete políbit splňuje určité kvalifikace, než pokročíte dál. Stejně jako muži mají na ženy nějaké požadavky, mějte je i vy a nezapomeňte, nedělejte nic, co ve skutečnosti dělat nechcete. Hodně štěstí!

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář