Patříš mezi kreativní a tvořivé slečny? Pojď toho společně s námi využít a vylepši si svůj vlastní pokojík či byt, který ti následně poslouží jako silná zbraň na svádění mužů.

avatar

Milan Michal
Mladý pisálek, jež nakrmí i svého nepřítele.

Muže stačí šokovat

Jestliže muže šokuješ v kladném slova smyslu, zajistíš si větší šanci na úspěch. Pokud toho ale chceš docílit, musíš být opravdu kreativní a mít skvělé nápady. Je fajn, když je tvůj pokoj uklizený, vše je srovnané a ty jsi na schůzku připravená, tímto ale muže na kolena nedostaneš.

Autorka práce má opravdu velikou fantazii.
Autorka práce má opravdu velikou fantazii.
zdroj: vi.sualize.us

Nyní je ti tedy jasné, že svůj pokoj musíš upravit tak, aby byl skutečně originální. Čím vším svůj pokoj odlišíš je už pouze na tobě, ale pamatuj na to, že všeho moc škodí. Nic se nemá přehánět a ty muže nechceš vyplašit. Jestliže se například rozhodneš svůj pokoj odlišit barvou a světly, nesmíš si z něj udělat peklo.

Zvol jinou barvu pokoje

Prvním faktorem kreativního pokoje je právě barva. S barvou se dá zajímavě experimentovat a okouzlit tvého návštěvníka. V první řadě je třeba promyslet pár faktů. Pokud zvolíš kontrastní barvu, mohla bys mít problém v případě, že ji chceš později přemalovat.

Výzdoba používaná v dřívějšku.
Výzdoba používaná v dřívějšku.
zdroj: vi.sualize.us

Jestliže se přesto všechno rozhodneš změnit obyčejnou barvu pokoje na něco speciálního, nemusíš volit jednu litou barvu. Nádherný vzorek na zeď je například duha, jež je jednoduchá na malbu a přitom velice nápaditá. Kromě barev duhy můžeš pruhy obarvit i jinak. Při této volbě někdo může koukat na barevné sladění, nezapomínej ale na to, že ti jde o jisté šokování, a proto můžeš zvolit barvy výstřední.

Rozmístění nábytku

Kreativně se můžeš projevit i v tomto směru. Každý z nás je zvyklý na klasické rozmístění nábytku. Ty chceš být ale jiná, a proto můžeš postel umístit do středu pokoje a kolem něj rozmístit vše ostatní. Místo středové postele také můžeš umístit všechny skříně a vytvořit si v pokoji jistou přepážku.

Svou roli hrají i záclony

Pokud v pokoji používáš záclony, můžeš s nimi vylepšit celkový dojem. V případě, že jsi jako barvu pokoje zvolila odstíny modré, vyrob si ze záclon nadýchané mráčky. Stínícím závěsům pak můžeš vdechnout roli tmavších mraků. Podobné úpravy se dají dělat i v případě žaluzií a rolet.

Útulné a klidné prostředí.
Útulné a klidné prostředí.
zdroj: vi.sualize.us

Nyní máš doupě pro rande perfektně připravené. Muž po vstupu okamžitě pozná, že nejsi obyčejná osoba. Existují ale i typy lidí, jež těmito věcmi pohrdají. U těchto případů kouzlo pokoje nezafunguje, a proto je dobré rozmyslet si tento krok hned na začátku.

Zbav se stresu

Nádherné a kreativní bydlení přináší ovoce i jinde. Bohaté barvy ti totiž při pobytu v pokoji pomohu příjemně relaxovat. Tento účinek je dokonce tak silný, že tě dokáže zbavit kdejakého stresu a přinese ti do života větší blaho.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář