Dirty talk (sprostá a pikantnější mluva) je velmi oblíbeným zpestřením sexu. Přesto se spousta žen dirty talku obává, protože neví, jak přesně na něj a nedokážou odhadnout reakci partnera. Přitom mužům přijde dirty talk vzrušující a pokládají ho za pevnou součást sexu. Chceš svého partnera potěšit dirty talkem a nevíš, jak na něj? Omrkni následující článek.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Mluvit při sexu sprostě? I to může být pro tvého miláčka velmi vzrušující, když to budeš dělat správně.

Mluvit při sexu sprostě? I to může být pro tvého miláčka velmi vzrušující, když to budeš dělat správně.

Dirty talk může být rajcovní

Muži dirty talk zbožňují a berou ho jako skvělou postelovou hru. Rádi slyší z úst partnerek neslušná až vulgární slovíčka, která je povzbuzují k lepším výkonům a dodají jim známku samce. To, že jejich partnerka dirty talk do taje sexu zavede, pokládají za výborný nápad a přijde jim to velmi sexy, což vyplývá i z výzkumů. Zároveň mají rádi, když se jejich polovička nebojí ukázat svou dravou stránku a úplně v pohodě jim naservíruje rajcovní slova. Sami se však prvně do dirty talku nepouští, i když i výjimky se najdou. Většinou se obávají nemilé reakce partnerky, která by jim později mohla vulgarity, ačkoliv byly jen součástí hry, vyčítat. Zajisté je dirty talk o domluvě a není na škodu určit si „strop“ nebo se jiným způsobem domluvit. Vždyť dirty talk dodává sexu nový a velmi vzrušující nádech. Takže pokud se dohodnete, litovat zajisté nebudete.

Hlavně se nebát

Možná se trochu ostýcháš a obáváš se, jak ten váš první dirty talk vlastně dopadne. Zajisté je důležité být svá a použít slova, na která si troufáš. Prvně se nepouštěj do něčeho, do čeho ani sama nechceš. Nech věcem volný průběh a netlač na pilu. Možná zpočátku bude dirty talk doplněn i studem, ale během chvilky tě neslušná slovíčka promění v dračici, která svému partnerovi předvede to, co v ní doopravdy je. Jakmile se vše “rozjede”, všechny tvé obavy budou minulostí a budete dirty talk používat v plné parádě.

Jak dirty talk do sexu zapojit?

Zpočátku začínej postupně lehčím nebo hlasitějším vzdycháním, ke kterému připojíš slůvka, z nichž bude jasné, že se ti to, co “tam” právě partner dělá, moc líbí. Prvně stačí pouhé”ano”, “přesně tam” a podobně. Pokud vidíš, že se mu to líbí, přejdi dál. Poté začni s vhodným oslovováním, díky kterému mu dodáš pocit sexuálního borce. Rozhodně v oslovování vynechej zdrobněliny nebo odborné výrazy. Takové oslovení „pindík“ by ho k lepším výkonům a žádaného pocitu nejspíš nedovedl :-) . Jestli jsi tohle zvládla na jedničku, přichází chvíle, kdy zapojíš do sexu ten správný dirty talk. Zezačátku začínej s mírně vulgárními výrazy a neboj se být ve svém slovníku lascivní. Jakmile se odvážeš, bude z tebe dirty talk lítat o sto šest a partner bude sršet vzrušením. Ovšem i partner by mě přiložit ruku k dílu a doplňovat vaši neslušnou slovní zásobu. Pak už jen stačí zapojit tvou a jeho fantazii a dirty talk rozvinete do dalších, velmi vzrušujících, podob.

Raději vše pomalu

Aby váš první dirty talk proběhl zcela v pořádku, je potřeba nespěchat. Je lepší raději jít na dirty talk postupně a až poté ho rozvinout, než kdybyste naprosto nečekaně na sebe vychrlili hromadu vulgárních slov, které by pak ani nemusely být přínosem. Zezačátku jdi na to krok po krůčku a klidně se ho po vašem sexuálním řádění zeptej, jak se mu to líbilo. Klidně vše detailně proberte a dejte do placu své představy. Díky dobré komunikaci a chtíči, vyzkoušet dirty talk, proběhne vše zcela hladce a opakování na sebe nenechá dlouho čekat.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Kajula

    Párkrát sem se přítele ptala jestli mu to nebude vadit….když mi řekl , že ne tak sme to tak nejak zkusily…:D nevim no ale přišlo mi že se mu to libilo…byl víc odvázanjší …..:D potom sem se ho ptala jestli to nebylo moc a on mi jenom říkal že to bylo sexy :P ….tk uvidime příště :) )

  • niki

    JEdnou už jsem něco takovýho zkoušela, nezašly jsme příliš daleko ,ale bylo to uplně akorát a bylo to v cajku :) ))