Konečně se objevil někdo, z koho se ti podlomila kolena. Je milý, hezký, pozorný a zaujal tě natolik, že ti to nedá spát. Tvůj vyvolený je ale zadaný. Co víc? Chodí s tvojí kamarádkou!

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Koho z nich si máš vybrat?

Koho z nich si vybrat? Odpověď se zdá být jednoduchá. Kamarádku znáš roky a dokonale, sdílíte radosti i trápení, je tu pro tebe vždy, když potřebuješ, pomáháte si. Opravdové přátelství je dnes velmi vzácné, tak proč bys měla riskovat jeho rozpadnutí? A stálo by to vůbec za to? Na misku vah si polož i otázku, jak by se v této situaci zachovala ona?

Zamilovala jsem se do kluka své kamarádky. Co teď?
Miluješ kluka své kamarádky? Pak tě čeká těžké rozhodnutí.
zdroj: pinterest.com

Mám kamarádku, která se rozhodla pro přátelství. Bláznivě se zamilovala do charismatického kluka své nejlepší kamarádky. Tehdy dala přednost jí a záležitost hodila za hlavu. Udělala dobře. Jsou si stále neuvěřitelnou oporou. Jejich přátelství trvá více jak 15 let a je nejpevnější, co znám. Stejně tak se přátelím s dívkou, která se dostala do stejné situace, ovšem zvolila si kluka. Vrhla se do toho po hlavě a přátelství pochopitelně skončilo. Partnerství jim však skvěle klape a trvá dodnes.

Kdy teda máme jít za tím, co skutečně cítíme jako lásku a kdy se toho vzdát? Lidé se odsuzují snadno. Vše pochopíme až momentě, kdy se dostaneme do takové situace sami.

Láska nebo úlet?

V první řadě si uvědom, zda jde o zamilování nebo pouhé pobláznění smyslů. Samotné pojmenování toho, co k dané osobě cítíš, není snadné. Je spousta atraktivních mužů, kteří svým charisma dokážou ohromit nejednu slečnu. Může existovat něco, co tě na něm velmi přitahuje a imponuje ti, tváří se to, jako zamilovanost, ale nenech se zmást.

Pouhé sympatie ještě neznamenají, že se jedná o lásku. Chlapec ti sice učaroval, ale pokud nezaznamenáš citové propojení, takové chvilkové poblouznění vyprchá stejně rychle, jak jen přišlo. V tomto případě se ti vyplatí nedělat nic. Cítíš ale něco víc? Silné povahy to nebudou mít snadné, ty slabé – připravte se, čeká vás problém!

Pokud na něj myslíš i jinde, fantazíruješ o vaší společné budoucnosti, v noci se ti o něm zdá, rozklepou se ti kolena sotva ho uvidíš a bolí tě, když jej vidíš s kamarádkou – je mi líto, ale nejspíš zamilovaná skutečně jsi a stojí před tebou nelehká volba, ve které riskuješ přátelství, lásku, štěstí i pověst.

Zamilovala jsem se do kluka své kamarádky. Co teď?
Nejdřív si ujasni, kdo má pro tebe větší cenu. Kamarádka nebo její kluk?
zdroj: weheartit.com

Jak to cítí on?

Nemálo důležitým aspektem je vědomí, jak to vnímá on. Vysílá k tobě nějaké signály? Cítíš náklonnost i z jeho strany? Rozpoznat to není snadné, ale lze to. Otestuj si ho. Při soukromém rozhovoru použij dvojsmyslné narážky, podívej se na něj jinak, než jen na kamaráda, zkus, jestli ti úsměv vrátí a pozoruj, jak bude na vše reagovat. Pokud se nechytá, nereaguje, zdá se, že (pokud tedy není nadmíru ostýchavý) on to tak necítí a zájem nemá. Nejlepší bude dát od toho ruce pryč. Ovšem o to lépe se ti s tou situací bude vyrovnávat. Když si chceš být naprosto jistá, promluv si s ním.

Přitažlivost je oboustranná

Vnímáš kladné signály i z jeho strany? V tento moment se „láme chleba“. Musíš se rozhodnout, zda celou věc vzhledem ke kamarádce hodíš za hlavu, či nikoliv. Pokud se rozhodneš to řešit, zcela jistě bude následovat rozhovor s tvým vyvoleným. Jen tak se vzájemně ujistíte o tom, jak to je, jak to cítíte, případně se vyvedete z omylu.

Chci ho a on mě

Připrav se na krušné období. Pochopitelně záleží na mnoha okolnostech a povaze kamarádky, ale dá se očekávat, že zrovna z této zprávy nadšená nebude. Rozhodně si spolu ale nezačínejte dříve, než si to mezi sebou vyřeší oni dva. To by vaši výchozí pozici ukrutně zhoršilo!

Zamilovala jsem se do kluka své kamarádky. Co teď?
Může vše dopadnout dobře a ty můžeš být s klukem své kamarádky šťastná.
zdroj: blogspot.com

Jak jí to říct?

V klidu si o tom promluvte. Určitě je naděje, že vše pochopí a třeba vám i požehná. Bude to vyžadovat ovšem čas. Spíše se připrav na vlnu kritiky snad ze všech stran. Ta po čase ale pomine a svého rozhodnutí nemusíš nikdy litovat. Co když to za to stojí a zrovna on je ten pravý? Láska je až příliš komplikovaná. Nikdy nevíme, kde a kdy nás potká. Jiskra může přeskočit kdykoliv a my to neovlivníme. Každá situace má však vždy řešení a východisko. Je jen na nás, jak si s tím poradíme. Dostala ses někdy do podobné situace? Koho bys zvolila ty?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • T.

    Velmi prinosny clanek. Diky za nej! :-)

  • Kata

    Za poslední dobu, konečně super článek :)