Někdy se musí snažit žena, ale jak? Snaží se být, co nejatraktivnější! Jenže někdy to nestačí a je třeba si zaflirtovat. Víš, co je nejúčinnější? Pojď se na to se mnou mrknout.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Základní příručka pro flirtování

Nepřemýšlej tolik a buď sebejistější!

Některé dívky ani nepotřebují nad něčím takovým, jako je flirtování přemýšlet. Není to pro ně nic náročného a umí svou atraktivitu využít ve svůj prospěch. Pak jsou tu ty dívky, které se necítí sebejisté a do balení kluka by se nepustily ani za nic. Bojí se neúspěchu natolik, že jim ta nejistota už předem sráží skóre. Jestli jsi zrovna single a hodláš vyrazit mezi lidi a zkusit si i zaflirtovat, tak rozhodně do toho! Hlavní je nabýt sebejistoty a nebát se neúspěchu. Když je chlap odmítavý, nebo dokonce nepříjemný, tak na to kašli. Nejspíše by vám to neklapalo, tak buď ráda, že s ním nejsi. Snaž se brát negativa jako positiva a výzvy! Žiješ jen jednou, tak se narovnej, podívej do zrcadla a smiř sama se sebou! Když si budeš věřit, usmívat se, tak budeš hezčí. A s trochou šminek a úpravou vlasů opravdu krásná!

Není to žádná věda!

Tak už se usmíváš? Tak máš první krok za sebou. Psycholog David Buss z Texasu zaznamenal 101 různých chování a jednání při flirtování a snaze být atraktivní. Tou nejúčinnější taktikou byla upravenost, takže hygiena a péče o vzhled. Zadruhé snaha být fit a v kondici. Na třetím místě se osvědčila móda, takže stylové oblečení. Čtvrtým se stal smysl pro humor. A jako pátou položkou jsou projevy náklonnosti a zájmu o toho druhého. Nic z toho není nijak zvlášť převratného že? Dává to dokonalý smysl a navíc jsi to určitě už věděla, ale když na to všechno budeš myslet, tak máš mnohem větší šanci uspět!

A jde se na věc!

Pokud jsi single a toužíš po chlapovi, tak je jedno jestli někam vyrážíš kvůli klukům, nebo jen do školy či práce. Snaž se o sebe dbát denně. Základem jsou upravené nemastné vlasy, řasenka, balzám na rty a příjemná vůně. Obleč se do hezkého oblečení, využij doplňky a nasaď úsměv. Když se snažíš chlapa upoutat, dívej se na něj a neodvracej hned pohled, až po pár sekundách. Velmi dobré jsou příležitosti, při nichž můžeš chlapa pozvat k tanci. Využij opět svého úsměvu a rozhodně nasaď pozitivní náladu, protože už jen tohle je velké plus! Koukej být společenská a nestraň se. A hlavně mu ukaž, že má u Tebe šanci a že se ti líbí! Ale všeho s mírou, ať si to nevyloží jako holku na jednu noc. A nezapomeň, nemůže vše vyjít hned napoprvé a je to dobře. Ozkoušíš si to a neskončíš v náruči hned prvního chlapa, který by pro tebe ani nemusel být ten pravý. A ber to jako výzvu a dobrou zkušenost! Takže úsměv!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Janka

    Co vyrazit holky do restaurace? Infnity restaurant v Praze chysta zabijačkové hody, tak tam by nějaký ten chlapík moh být:-)