Jaké je prodávat erotické pomůcky nám svěřila prodavačka Erika, kterou zákazníci občas považují za stejně prodejný materiál, jako je její zboží.

avatar

Hana Michálková
Píše pro radost a z důvodu, že se má o co podělit!

Všechno je jednou poprvé

Dnes jsem se rozhodla navštívit jednu z prodejen s erotickým zbožím. Sháním vtipný sexy dáreček pro kámošku k narozeninám. Ještě nikdy jsem v sexshopu nebyla, tak musím překonat ostych a šup dovnitř. Pokud budu mít štěstí na příjemnou obsluhu, zkusím slečnu prodavačku trochu vyzpovídat.

Sexshop
Sháníš originální dáreček k narozeninám? Určitě zavítej do sexshopu, mají zde mimo erotických pomůcek spoustu legrácek a ptákovin pro pobavení.
zdroj: pinterest.com

Zavři hubu, když se divíš

Tak přesně tohle by mi z legrace odpověděl můj manžel, kdyby tu teď byl se mnou. Po prvním prohlédnutí prostoru obchodu stojím s pusou dokořán a civím na věci, o kterých nemám sebemenší představu, na co všechno se mohou používat.

Prodavačka v sexy oblečku

Naštěstí ke mně přistupuje mladá pohledná slečna v sexy oblečení a ptá se mě, zda potřebuji poradit. Ochotně a vlídně mě vyslechne a poradí s výběrem dárku pro kamarádku. Jelikož tu teď nikdo jiný není, tak velice ochotně souhlasí s tykáním a malým rozhovorem.

V sexshopu
Práce v sexshopu je fajn. Takhle podobně a na první pohled nenápadně, to v takovém obchodě vypadá.
zdroj: pinterest.com

V sexshopu jsem opravdu spokojená

Jmenuje se Erika, je jí 23 let. Je to krásná dlouhovlasá blondýnka s postavou modelky. V sexshopu pracuje už 4 roky a je to její první zaměstnání, ve kterém je opravdu spokojená. Bydlí ve společné domácnosti s partnerem, který je o 9 let starší. Dálkově studuje Vysokou školu ekonomickou, sportuje, má ráda sex, chodí na diskotéky. Jednou větou, užívá si života plnými doušky.

1. Vyprávíš tak zaujatě a odborně o produktech, které prodáváš, máš je vyzkoušené na vlastní kůži?

Vyzkoušených hračiček mám docela hodně, od té doby co tu pracuji, musím všechny super žhavé novinky otestovat. Potřebuji přeci vědět, co prodávám ne? Některé firmy dávají jako bonus zkušební produkt, ale jinak z každé výplaty si koupím nějakou věc, ať už je to prádélko, či erotická hračka.

2. To musíš mít doma docela slušnou sbírku erotiky, co na to říká tvůj partner?

To máš pravdu, máme toho doma tolik, že bych si mohla otevřít vlastní obchod :-) . Jarda se občas trochu bojí, když vidí, že se na něho řítím s exkluzivním masturbátorem, či škrtícím kroužkem. Nikdy mě ale ještě neposlal k čertu.

Často si mě pletou s lehkou dívkou

3. Nevadí mu tvoje práce?

Je pravda, že vždycky trochu žárlil. Nepsaným pravidlem je, že musíme nosit velký výstřih a krátké sukýnky. To vždy komentuje tak, že za chvilku tam budu prodávat i sebe.

4. Stalo se ti někdy, že zákazník projevil zájem o tvoje služby?

Ano, stává se to každou chvilku, někteří muži jsou nechutně oplzlí. Chvilku mi trvalo, než jsem se naučila je slušně odpálkovat. Nejčastěji se ptají, za kolik si můžou koupit mě, beru to spíš jako legraci. Ale jednou mě oslovila paní středního věku a úplně vážně mě chtěla koupit jako dárek pro svého manžela k padesátinám, to bylo fakt dost divný.

5. Nikdy jsi nepřemýšlela, že by sis mohla vydělávat i tímto způsobem?

To opravdu ne, je to jedna z věcí, které bych za nic na světě nikdy nedělala.

6. Máš představu, jak dlouho se budeš věnovat této profesi?

Vidím to asi tak, že dostuduji, pořídím si nějaké dětičky a pak už bych se sem nechtěla vrátit, už právě kvůli těm dětem. Začnu třeba podnikat, nevím, nechávám tomu volný průběh.

Nejprodávanějším produktem jsou erotické filmy

7. Chodí nakupovat častěji muži, nebo ženy? A jaké věkové skupiny jsou nejrozšířenějšími zákazníky?

Myslím, že tak na půl. Ženy nejčastěji chodí shánět sexy dárečky, největší skupinou jsou mladé holky kolem dvaceti let. Muži naopak kupují dárky pro sebe, hlavně erotické filmy. Nejčastěji to jsou muži kolem čtyřiceti let.

8. Vzpomeneš si na nějakého fakt hustého zákazníka?

Jo, na jednoho opravdu nikdy nezapomenu. Přišel takový rozklepaný dědeček, řekla bych nejméně 70 let, než jsem se stačila zeptat, co si bude přát, stáhnul kalhoty a ukázal scvrklý penis s varlaty až u kolen a řekl, že shání nějakou tu gumovou kundičku, aby se mu tam vešel takhle „velký“ penis.

9. Co nejčastěji zákazníci kupují?

Nejčastěji jsou to již zmíněné DVD s erotickými filmy. Pak jsou to vibrátory, lubrikanty, sexy prádélka, poslední dobou se hodně prodávají také pouta a bičíky.

Erotické hračky
Pouta a bičík jsou oblíbenou sexuální pomůckou.
zdroj: pinimg.com

10. Máš nějakou nejoblíbenější sexuální hračku, kterou bys nám mohla doporučit?

Nejvíce jsme si s partnerem oblíbili vibrátor na dálkové ovládání pro páry. Při milování stimuluje nejen klitoris, bod G, ale také zároveň penis.

Erotické pomůcky
Erotických hraček je nespočet, pro dámy je tu například něco jako lízačka.
zdroj: pinterest.com

11. Nádherně to tady v obchodě voní, tak smyslně, to je nějaká speciální vůně provokující sexuální buňky?

Používáme vonné svíčky s obsahem feromonů, ta vůně je taky moje zamilovaná. Krásně navodí erotickou atmosféru, vyvolává vzrušení, určitě doporučuji vyzkoušet.

Zázračné feromony

Feromony opravdu působí, odcházím totiž s dárkem nejen pro kámošku, ale také překvapením pro manžela, ten bude koukat!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář